Ve Spartě nekončí jen Vrba, velkou kapitolu rovněž uzavírá jeden z nejzkušenějších

Bořek Dočkal, kapitán pražské Sparty, svého času rovněž nositel „céčka“ na levé paži i v české reprezentaci, mistr ligy, dvojnásobný vítěz českého poháru a vítěz českého Superpoháru oznámil, že po sezoně ukončí profesionální hráčskou kariéru.

Ve Spartě nekončí jen Vrba, velkou kapitolu rovněž uzavírá jeden z nejzkušenějších

Dočkal svůj poslední zápas v dresu Sparty odehraje 18. květnu ve finále poháru proti Slovácku. „Moji nejbližší už o tomhle rozhodnutí nějakou dobu vědí. Stejně tak to tušili i někteří spoluhráči. V minulých dnech jsem to oznámil i vedení klubu, kabině a realizačnímu týmu,“ smutně oznámil někdejší reprezentant, jehož slova publikoval klubový web sparta.cz.

„Na Letné jsem toho zažil opravdu hodně, odehráli jsme tady nezapomenutelné zápasy. Cítím se tady opravdu dobře a některé zážitky ve mně zůstanou celý život,“ pronesl třiatřicetiletý záložník.

Plány jsou jasné. „Můj plán je teď věnovat se rodině. Hodně se mnou cestovala, přizpůsobila se mé kariéře, byl jsem taky často pryč z domova. Teď chci být u výchovy kluků a prožít s nejbližšími spoustu zážitků,“ dodal Dočkal.

Zdroj: sparta.cz