Bílek stále nabádá k poctivosti a zodpovědnosti: Všichni cítíme, že jsme k titulu blízko, ale zároveň daleko

Michal Bílek si po jasné výhře nad Spartou (3:0) mnul ruce a měl pro to pádné důvody. Letenské "S" nedokázalo jeho soubor zaskočit ani potřetí v ročníku, což už nebude náhoda.

Bílek stále nabádá k poctivosti a zodpovědnosti:  Všichni cítíme, že jsme k titulu blízko, ale zároveň daleko

"Ve všech třech duelech se Spartou v tomto ročníku jsme byli lepší. V prvním utkání jsme měli vyhrát výraznějším rozdílem, v druhém to samé, nyní jsme je porazili 3:0. Jasně jsme je předčili," připomněl stránkami fcviktria.cz citovaný exreprezentační stratég z Doosan arény.

Dvě branky vstřelila Plzeň svému soupeři ze standardek. "Na standardky se připravujeme před každým zápasem. Soustředíme se hlavně na ty svoje, protože je v tom našem síla. Teď jsme z nich dvakrát udeřili a jsme rádi, že si jimi hodně pomáháme," těšilo blízkého spolupracovníka Pavla Horvátha a Marka Bakoše.

Lídr Fortuna:ligy tak má i dvě kola před koncem vše ve svých rukou. "Zažil jsem situaci, kdy jsme tři kola před koncem vedli o čtyři body a pak jsme dvakrát prohráli. Euforii držím. Všichni cítíme, že jsme k titulu blízko, ale zároveň daleko. Teď musíme zvítězit s Hradcem Králové, který vyhrál se Slavií a obral i Spartu. Ještě nás čeká hodně práce, i když je konec sezony za týden. Udělali jsme důležitý krok k tomu, abychom pořád hráli o titul. Čekají nás dva nesmírně důležité a těžké zápasy. Pokud budeme hrát jako v neděli – zodpovědně a poctivě, tak o něm můžeme přemýšlet," uzavřel na fcviktoria.cz sedmapadesátiletý šéf Beauguela, Buchy, Řezníka a spol.

Dva Votroci obhlíželi terén v Edenu. Mejdr a Vlkanova by měli brzy měnit klubovou příslušnost

Zdroj: fcviktoria.cz