Kladivářům se hostování Hložka nezamlouvá. Kdo by mohl tohoto zaváhání využít?

Český reprezentační útočník Adam Hložek možná hraje své poslední zápasy v barvách pražské Sparty, neboť se stále častěji skloňuje jeho odchod do zahraničí. V posledních týdnech se jevila zajímavá spekulace o možném hostování v Londýně, ale West Ham údajně pátrá po nových tvářích na jiných adresách.

Kladivářům se hostování Hložka nezamlouvá. Kdo by mohl tohoto zaváhání využít?

Hložek patří ve svých devatenácti letech ke klenotům českého fotbalu a jeho výkonů si všímají také za hranicemi. V devětadvaceti ligových zápasech si v této sezóně připsal osm přesných zásahů a přidal třináct asistencí. S přehledem tak vede tabulku produktivity a vysílá do Evropy jasný vzkaz, že je připraven na další výzvu.

West Ham měl být jedním z obdivovatelů jeho služeb a propojení Sparty s tímto anglickým klubem díky českému investorovi Danielu Křetínskému nahrávalo do karet možnosti, že by Hložek mohl v další sezóně působit v Londýně na hostování.

Podle informací 90min.com se však Kladiváři rozhodli posílit svou kabinu na jiných adresách a Hložka tak přenechat někomu jinému. Český mladík se však o svou budoucnost bát rozhodně nemusí. Jeho talent bedlivě sledují například Juventus, Bayern Mnichov, Borussia Dortmund či dokonce anglický Liverpool.

Zdroj: 90min.com