Jablonec poprvé pod taktovkou nových trenérů: Naši hráči fotbal hrát umí, musíme jim rozvázat hlavu a vrátit sebevědomí

Jablonec ve skupině o záchranu nezačal vůbec dobře, když prohrál s Pardubicemi a trenéru Petru Radovi bylo toto fiasko osudným. Jablonečtí se proti Karviné poprvé představí pod novými trenéry.

Jablonec poprvé pod taktovkou nových trenérů: Naši hráči fotbal hrát umí, musíme jim rozvázat hlavu a vrátit sebevědomí

Ligu pro Jablonec má zachránit trenér Jiří Vágner. „Ke každému soupeři přistupujeme s respektem. Karviná je v nejsložitější pozici, ale my se soustředíme sami na sebe. Teď je na nás, jak se my z té situace dokážeme dostat,“ sdělil nový trenér pro klubový web fkjablonec.cz.

„Musíme to zvládnout v hlavách. Když k tomu přidáme tu bojovnost a ochotu chtít, tak může být vidět i naše cesta k cíli, kterým je co nejrychlejší záchrana,“ pokračoval někdejší asistent hlavních trenérů jabloneckého áčka.

Vágnera čekají čtyři důležité zápasy ve skupině o záchranu. „Hráčům musíme hlavně vrátit sebevědomí a rozvázat jim hlavu. To jim pak doufám pustí i nohy. My víme, že fotbal hrát umí. Ale ono se to někdy zapomíná pod tíhou té skupiny, do které jsme se sami dostali. Nejsme v dobré výchozí situaci, ale musíme se z toho dostat. Víme, o co se hraje,“ přidal komentář před zápasem s Karvinou čtyřicetiletý trenér.

Zdroj: fkjablonec.cz