Na seznamu přání Mourinha figurují odpadlíci z tábora Rudých ďáblů i záložní talent od Gerrarda

Římané se také v další sezóně do prestižní Ligy mistrů nepodívají a efekt trenéra José Mourinha se tak stále nedostavuje. Zkušený portugalský stratég plánuje v létě opět provést řadu změn v kabině a vytoužené posily eviduje opět v Premier League, se kterou má bohaté zkušenosti. Která jména jsou spojována s příchodem do klubu z italské metropole?

Na seznamu přání Mourinha figurují odpadlíci z tábora Rudých ďáblů i záložní talent od Gerrarda

Corriere dello Sport poukázalo na dobré zkušenosti Mourinha při angažování jmen z anglické nejvyšší soutěže. Hráči jako Tammy Abraham, Ainsley Maitland-Niles a Rui Patricio v tomto případě obstáli, proto se zdá, že také v létě bude portugalský stratég lovit ve stejných vodách.

Na jeho seznamu přání je například třiadvacetiletý záložník Aston Villy Douglas Luiz, kterého se tamní kouč Steven Gerrard nebude chtít vzdávat bez boje. Brazilský defenzivní štít vstoupí v létě do posledního roku stávajícího kontraktu, ale jeho zaměstnavatel stále věří v prodloužení spolupráce.

Hned tři jména pak vykazuje kabina Rudých ďáblů. Mourinho plánuje využít změnu trenéra a avizovaný velký průvan v týmu. Nový lodivod Manchesteru United chce rozvířit stojaté vody na Old Trafford a Římané by tak mohl odlovit trio odpadlíků Matiče, Dalota a Baillyho. Ani v jednom případě se nepředpokládá, že by mu anglický klub nějak odporoval.

Zdroj: corrieredellosport.it