Tým máme dobrý, ale určitě bude chtít posílit, říká před návratem mezi elitu Řezníček. On sám už je domluven

Protože se Jakubu Řezníčkovi podařilo skórovat i v Drnovicích proti Vyškovu, stále se může pyšnit statusem nejlepšího kanonýra české druhý ligy, v jejíž sezoně nasázel soupeřům již patnáct branek a na druhého Dordiče má náskok jedné trefy.

Tým máme dobrý, ale určitě bude chtít posílit, říká před návratem mezi elitu Řezníček. On sám už je domluven

Zatímco střeleckou korunu ještě jasnou nemá, jeho Zbrojovka je v mimořádně pohodlné pozici - pět kol před koncem FNL má totiž na čele luxusní náskok 14 bodů a téměř jistě už je mezi elitou jakožto přímý postupující.

"Máme dobrý tým, který se semknul. Někdy se dařilo, jindy ne. Ale body jsme sbírali. Zbrojovka má hodně fanoušků, kteří chtějí vyhrávat tak jako my," uvedl v interview pro Deník Sport velezkušený forvard s pestrou klubovou minulostí včetně belgického prostředí.

Co bude v Brně potřeba udělat pro to, aby hrál Dostálkův tým v první lize důstojnou roli a hned od začátku se nepotloukal mezi mužstvy hrajícími o udržení? "To není otázka na mě. Jsme dobrý tým, ale určitě bude chtít posílit," avizoval na stránkách Sportu třiatřicetiletý rodák z Příbrami.

Sám by měl ve druhém největším městě Česka pokračovat i v ročníku 2022/2023. Ještě to ale bude třeba potvrdit podpisem nového kontraktu s Tomášem Požárem. "Věřím, že snad jsme domluveni. Myslím, že to dopadne tak, jak má," doplnil na portálu isport.blesk.cz Řezníček.

Ten sice pravidelně skóruje, ale jeho postava jako z učebnice určitě není. Kupříkladu podle Pavla Šustra je zajímavým forvardem, ale prý by měl trošku zhubnout. Co na to on? "Možné to je. Už nejsem nejmladší. Vím, že to myslel spíš jako srandu. Ale určitě nejsem vyrýsovaný," uzavřel na isport.blesk.cz spoluhráč Zavadila s Berkovcem.

Za to, jak se zachoval, ho nelze pozvat, říká Limberský o Krmenčíkovi. Otazník je i u Daridy, Ďuriše a Hrošovského

Zdroj: fczbrno.cz, isport.blesk.cz