Sejkovi pomohli zvednout sebevědomí kamarádi ze Sparty, nejvíce Karabec: Teď to dávání gólů nechci zastavit

Nejlepší tepličtí střelci sezony? Jakub Mareš, Jan Fortelný a Václav Sejk, který přitom dorazil na Stínadla ze Sparty teprve v zimní přestávce.

Sejkovi pomohli zvednout sebevědomí kamarádi ze Sparty, nejvíce Karabec: Teď to dávání gólů nechci zastavit

I tak už má ale na svém kontě čtyři góly, což je na hráče, který hrál celý podzim se sparťanskou rezervou pouze druhou ligu, docela dobrá bilance.

Tím spíš, když figuroval devatenáctiletý forvard mezi jedenácti vyvolenými pouze v pěti případech a dohromady strávil na trávnících jen 435 minut čistého času...

"Před startem jara jsem si dával trošku jiný cíl, ale postupně jsem ho změnil. Teď to dávání gólů nechci zastavit," netajil chuť svěřenec Jiřího Jarošíka, jehož slova nabídly stránky fkteplice.cz.

A jaký že byl byl onen cíl? "Já si moc nevěřil. Byly to ty čtyři góly, co mám teď. Ale už po Baníku jsme to přehodnotil a jsem na jiných číslech. Chválili mě kluci ze Sparty, nejvíc Adam Karabec. Se spoluhráči tipoval, kolik dám na jaře branek, někteří to přehánějí, třeba jako on. Ale i to, že mi psali a chválili mě po Baníku, mi zvedlo sebevědomí a popostrčilo mě cíle přehodnotit," přiblížil kontakty s domovským klubem hladový mladík ze Stínadel.

Jestli je něco jeho slabinou, fyzička to není. "Je pravda, že fyzicky se cítím skvěle. Na tom se odráží pak moje sebevědomí, dost toho oběhám, neztrácím sílu," přidal na fkteplice.cz Sejk, který má ambici vyhrát skupinu o záchranu. "Myslím, že jsou to tři body na Zlín. Není to podle mě nereálné. Kvalitu kádru na to máme," uzavřel rychlonohý bojovník, jehož soubor půjde do akce opět v sobotu proti Bohemians Praha 1905.

Zdroj: fkteplice.cz