Zklamaný Jarošík: S hráči si povídáte, něco jim malujete, ale když pak vidíte, jak jsou na hřišti bez zájmu, tak to mi vadí

Teplice? Z posledních šesti ligových zápasů přišlo 5 porážek a o tom, že by měli skláři ze Stínadel pookřát, se tak vůbec nedá hovořit.

Zklamaný Jarošík: S hráči si povídáte, něco jim malujete, ale když pak vidíte, jak jsou na hřišti bez zájmu, tak to mi vadí

Severočeský tým, jemuž chyběli Tijani, Knapík, Mareček, Shejbal, Mazuch, Jukl i Mareš, nestačil ani na Pardubice, které poprvé na jaře vyhrály a na žlutomodré se bodově dotáhly.

"Náš přístup hrozný, výkon katastrofální, nic jsme nepředvedli. Jak v obraně, tak v útoku, ani gólman. Takhle se nebojuje o záchranu, nemám žádné kladné slovo," smutnil devětatřicetiletý strážce svatyně Tomáš Grigar, jehož vyjádření vyšlo na idnes.cz.

Knapík nebo Tijani, který si bere hodně balony a chce tvořit hru, opravdu čtrnáctému týmu Fortuna:ligy chyběli. Hlavní kouč Jiří Jarošík to však jejich absence nepovažoval za něco, co mělo rozhodnout o porážce...

"Prohráli jsme velký zápas, který jsme prohrát nechtěli. A to hlavně přístupem, Pardubice víc chtěly. S hráči si povídáte, něco jim malujete, ale když pak vidíte, jak jsou na hřišti bez zájmu, tak to mi vadí," čertil se bývalý stratég Ústí i Prostějova, jehož slova nabídl portál idnes.cz.

Pardubice mají za dva roky s Teplicemi nádhernou sérii čtyř zápasů a čtyř výher. "Asi jsme pro ně ideální soupeř, když nikoho neporazí, tak nás vždy. Mě každá černá série spíš motivuje, ale o víkendu nic takového z naší strany nebylo vidět," kroutil hlavou čtyřiačtyřicetiletý odborník, jenž usedl na teplickou lavičku v září loňského roku a jedná se tak o jeho dosud nejdelší profesionální angažmá.

Slavia se Zlínem, Sparta v Olomouci, Plzeň v Boleslavi, pak 1. kolo nadstavby. Bayern-Dortmund, Chelsea-West Ham

Zdroj: idnes.cz