Dybala již za pár týdnů opustí Starou dámu. Které tři adresy jsou nejblíže jeho zisku?

Osmadvacetiletý argentinský útočník Paulo Dybala se s vedením Stará dámy nedokázal domluvit na prodloužení spolupráce. Někdejší tvář Palerma působila v Turíně od roku 2015, ale i přes záblesky talentu nedokázala plně naplnit očekávání Juventusu. Nyní se rýsují tři zájemci, kteří by jej mohli v létě získat zdarma.

Dybala již za pár týdnů opustí Starou dámu. Které tři adresy jsou nejblíže jeho zisku?

Dybala odehrál v barvách Bianconeri více jak 200 soutěžních zápasů, ve kterých si připsal téměř stovku vstřelených branek. Špatná vizitka to rozhodně není, ale po příchodu Vlahoviče z Fiorentiny chce dát vedení klubu šanci novým tvářím. Kromě zmíněného lednového nákupu se očekává, že další střelec přijde po této sezóně.

Argentinskému útočníkovi končí smlouva již za pár týdnů a je zřejmé, že nový chlebodárce jej zláká zdarma, proto by se mohl dočkat i zajímavého platového ohodnocení. Podle goal.com jsou nyní v popředí tři zájemci, kteří by jej mohli do svých týmů lákat.

Již několik měsíců se hovoří o tom, že by Dybala mohl posílit londýnský Arsenal, který nutně potřebuje nové tváře do ofenzivy. Pozadu není ale ani Atlético Madrid, které se začíná porozhlížet po náhradě za Suáreze. Možností je ale setrvat také v Serii A, kde by si jej ve svých řadách uměl představit Inter Milán.

Zdroj: goal.com