Schick a údajný letní odchod do Signal Iduna Parku? Sportovní ředitel Bayeru to komentoval následovně...

20 bundesligových startů a 20 branek budí respekt a není divu, že je produktivní forvard Leverkusenu Patrik Schick (26) spojován s brzkým odchodem z Bay Areny.

Schick a údajný letní odchod do Signal Iduna Parku? Sportovní ředitel Bayeru to komentoval následovně...

Zatím naposledy spekuloval německý tisk o Borussi Dortmund, která pravděpodobně lukrativně prodá norského kanonýra Erlinga Haalanda a na trhu se bude poohlížet po přímé náhradě...

Aktuálně se ke všemu vyjádřil sportovní ředitel Bayeru Fernando Carro, který uklidnil fanoušky svého klubu, že s českým reprezentantem počítají ještě několik let.

"Jsme rádi, že je u nás a počítáme s ním ještě pro několik dalších let," citoval sport.cz slova Carra, jehož klub má Schicka smluvně zavázaného až do 30. června 2025.

A zvěsti o vestfálském obrovi ze Signal Iduna Parku? "My Patrika prodat nechceme, takže nemá cenu to řešit," přidal sportem.cz citovaný funkcionář nyní třetího týmu německé nejvyšší soutěže.

Leverkusen, jehož čekají v nejbližší době střety s Herthou Berlín, Bochumí a Lipskem, si pořídil vytáhlého klienta agentury ISM za 26,5 milionu eur a jeho současná tržní cena se pohybuje okolo 40 milionů eur.

Po mistrovství světa se určitě hodně věcí změní, spoustu toho budu muset přehodnotit, přiznal Messi

Zdroj: sport.cz