Slavia v Linci a s Budějovicemi, Sparta v Boleslavi, Plzeň v Jablonci, AS Řím - Lazio, Real - Barcelona!

Třetí březnový víkend pokračuje před reprezentační pauzou jarní část české Fortuna:ligy 26. kolem (O2 TV Sport a O2 TV Fotbal). Vedoucí Viktoria Plzeň hraje v Jablonci (v neděli v 18.00), třetí Sparta v Mladé Boleslavi (neděle, 15.00) a druhá Slavia Praha přivítá doma v Edenu České Budějovice (neděle, 18.00).

Slavia v Linci a s Budějovicemi, Sparta v Boleslavi, Plzeň v Jablonci, AS Řím - Lazio, Real - Barcelona!

Hrají se opět i anglická Premier League (Premier Sport 1 a Premier Sport 2, mj. dohrávka Arsenal-Liverpool ve středu ve 21.15), druhá anglická liga (Arena Sport 1), první a druhá německá bundesliga, italská Serie A, španělská La Liga 1 a La Liga 2 (mj. Real Madrid-FC Barcelona v neděli ve 21.00, vše NOVA Sport 3 a NOVA  Sport 4),  francouzská Ligue 1 a Ligue 2 (NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2, Voyo), nizozemská Eredivisie (Arena Sport 1 a Arena Sport 2), turecká Süperliga (Sport 1 a Sport 2), slovenská Fortuna liga (NOVA Sport 1 a TV Dajto), skotská Premiership (Premier Sport 1), Portugal Liga (Arena Sport 1), rakouská bundesliga (Arena Sport 2), americká MLS (NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2),  druhá česká liga/F:NL (ČT Sport) a čtvrtfinále Anglického poháru (NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2).

Už v týdnu jsou ale na pořadu další odvetná osmifinálová utkání Ligy mistrů (Premier Sport 2, NOVA Sport 3 a NOVA Sport 4 – mj. Manchester United-Atlético Madrid v úterý ve 21.00 hodin a OSC Lille-FC Chelsea ve středu ve 21.00 hodin).

Ve čtvrtek se pak uskuteční odvetné osmifinálové zápasy Evropské ligy a Evropské konferenční ligy (ČT Sport, Sport 1 a Sport 2 – mj. LASK Linec -Slavia Praha v 21.00 hodin na ČT Sport).

Los čtvrtfinále a semifinále LM, EL a EKL je poté na pořadu v pátek (ve 12.00, 13.00 a 14.00 hodin – NOVA Sport 3, Sport 2 a ČT Sport).   

ČTVRTEK 17. BŘEZNA 2022

10.00: Upoutávka na odvetná osmifinálová utkání Evropské a Evropské konferenční ligy – Sport 2. Sport 1 v 17.30 hodin.

10.30: Liga mistrů Highlights (sestřih středečních odvetných osmifinálových utkání Ligy mistrů) – NOVA Sport 4. NOVA Sport 3 v 19.00 hodin.

13.05: Liga mistrů – sestřihy (sestřih středečních odvetných osmifinálových utkání Ligy mistrů) – ČT Sport.

18.30 (výkop 18.45): Galatasaray Istanbul – FC Barcelona (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

18.30 (výkop 18.45): Bayer 04 Leverkusen – Atalanta Bergamo  (odvetné  osmifinálové utkání Evropské ligy) – Sport 2. Sport 1 záznam v 0.45 hodin.

20.30 (výkop 21.00): LASK Linec – Slavia Praha (odvetné osmifinálové utkání Evropské konferenční ligy plus sestřih čtvrtečních odvetných osmifinálových utkání Evropské ligy a Evropské konferenční lig ) – ČT Sport. Repríza v pátek v 6.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Everton – FC Newcastle United (dohrávané utkání 20. kola anglické Premier League) –  Premier Sport 1.

20.45 (výkop 21.00): Olympique Lyon – FC Porto  (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – Sport 1. Sport 2 záznam v 1.00 hodin.

20.45 (výkop 21.00):  Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Real Betis Sevilla (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 3.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00):  FC West Ham United – FC Sevilla (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – slovenská RTVS Šport.

23.00: Sestřih ze čtvrtečních odvetných osmifinálových utkání Evropské ligy a Evropské konferenční ligy – Sport 1.

 

PÁTEK 18. BŘEZNA 2022

12.00: Los čtvrtfinále a semifinále Ligy mistrů v Nyonu – NOVA Sport 3.

13.00: Los čtvrtfinále a semifinále Evropské ligy v Nyonu – Sport 2.

14.00: Los čtvrtfinále a semifinále Evropské konferenční ligy v Nyonu – Sport 2, ČT Sport.

18.00: Rizespor  – Trabzonspor (utkání 30. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Sankt Pauli – 1. FC Heidenheim (utkání 27. kola druhé německé bundesligy)  – NOVA Sport 3.

18.40 (výkop 18.45): US Sassuolo  Calcio – Spezia Calcio (utkání 30. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4. 

20.25 (výkop 20.30): VfL Bochum – Borussia Mönchengladbach (utkání 27. kola druhé německé bundesligy)  – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Wolverhampton Wanderers  – FC Leeds United  (utkání 30. kola Premier League) – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Athletic Bilbao –  FC Getafe (utkání 29. kola španělské La Ligy)  – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): AS Saint-Étienne  – ES Troyes (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

 

SOBOTA 19. BŘEZNA 2022

12.40 (výkop 13.00): MŠK Žilina –  FC DAC 1904 Dunajská Streda (utkání 3. kola skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) –  NOVA Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): FC Aston Villa – FC Arsenal (utkání 30. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam v 18.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Schalke 04 – Hannover 96 (utkání 27. kola druhé německé bundesligy)  – NOVA Sport 3.

14.30 (výkop 15.00): Baník Ostrava  – MFK Karviná (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) –   O2 TV Fotbal.  O2 Sport záznam ve 24.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Bohemians Praha 1905 – 1. FC Slovácko, Fastav Zlín  – FK Pardubice (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 21.00 hodin a ve 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): SSC Neapol – Udinese Calcio (utkání 30. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4. Záznam v 0.30 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Hertha BSC Berlín – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 27. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3. Záznam ve 0.45 hodin.

16.00: FC Reading –  FC Blackburn Rovers (utkání 39. kola druhé anglické ligy/Championship) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 20.00 hodin. 

17.20 (výkop 18.00): FK Jablonec – Viktoria Plzeň  (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) –  O2 TV Fotbal. O2 TV Sport, O2 TV Fotbal  záznam v neděli v 9.00 hodin.

17.30 (výkop 18.00): Inter Milán – ACF Fiorentina (utkání 30. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4. 

18.10 (výkop 18.15): FC Middlesbrough –  FC Chelsea (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup)  – NOVA Sport 2.  

18.25 (výkop 18.30): Bayern Mnichov – 1. FC Union Berlín (utkání 27. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.  

20.20 Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 26. kola české Fortuna:ligy)  – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Cagliari Calcio – AC Milán (utkání 30. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Rayo Vallecano – Atlético Madrid (utkání 29. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

21.45 (záznam, výkop 17.00): Besiktas Istanbul – Hatayspor (utkání 30. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

23.05 (výkop 23.00): FC Chicago Fire – Sporting Kansas City (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2. 

1.05 (výkop 1.00): FC Minnesota United – San Jose Earthquakes (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2. 

 

NEDĚLE 20. BŘEZNA 2022

12.25 (výkop 12.30): FC Venezia/Benátky – UC Sampdoria Janov (utkání 30. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

12.55 (výkop 13.00): AS Monako  – FC Paris Saint-Germain (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Dundee – FC Glasgow Rangers  

(utkání 31. kola skotské Premiership) – Premier Sport 1. Záznam v 19.45 hodin.

13.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 26. kola české Fortuna:ligy)    O2 TV Fotbal.

13.25 (výkop 13.30): FC Crystal Palace –  FC Everton (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup)  – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam v 1.30 hodin.

14.00: Gaziantep – Galatasaray Istanbul (utkání 30. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 21.30 hodin.

14.30 (výkop 15.00): FK Mladá Boleslav – Sparta Praha (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) –  O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam v pondělí v 9.00 hodin, O2 TV Fotbal v pondělí v 18.00 hodin.

14.30: Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam (utkání 27. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. 

14.30: AC Wolfsberger – FC Red Bull Salcburk (utkání 24. kola rakouské bundesligy) – Arena Sport 2. 

14.55 (výkop 15.00): Sigma Olomouc – Slovan Liberec, FK Teplice – FC Hradec Králové (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) –  streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 21.00 hodin a ve 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Leicester City – FC Brentford (utkání 30. kola Premier League) – Premier Sport 1, Premier Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): FC Empoli – Hellas Verona (utkání 30. kola italské Serie A) – NOVA Sport 3. 

14.55 (výkop 15.00): Juventus Turín – Salernitana Calcio (utkání 30. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4. 

15.55 (výkop 16.00): FC Southampton    Manchester City (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup)  – NOVA Sport 2.  

16.30 (výkop 17.00): MFK Ružomberok  – FC Spartak Trnava (utkání 3. kola skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.

16.45: PSV Eindhoven  – Fortuna Sittard (utkání 27. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.15 hodin.

16.45: Vitesse Arnhem  – RKC Waalwijk (utkání 27. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2. 

17.00 (výkop 17.05): Stade Remeš  – Olympique Lyon (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – Voyo.

17.20 (výkop 18.00): Slavia Praha – Dynamo České Budějovice (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) –   O2 TV Fotbal.  O2 TV Sport záznam v pondělí ve 13.00 hodin, O2 TV Fotbal v pondělí ve 21.30 hodin.

17.25 (výkop 17.30): Tottenham Hotspur – FC West Ham United (utkání 30. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

17.25 (výkop 17.30): VfL Wolfsburg – Bayer 04 Leverkusen (utkání 27 . kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím  – SS Lazio Řm (utkání 30. kola italské Serie A) – NOVA Sport 3.

18.55 (výkop 19.00): FC Nottingham Forest    FC Liverpool (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup)  – NOVA Sport 2.

19.00: Benfica Lisabon – GD Estoril Praia (utkání 27. kola Ligy Portugal) – Arena Sport 1.  

19.25 (výkop 19.30): 1. FC Kolín nad Rýnem – Borussia Dortmund (utkání 27 . kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

20.20 Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 26. kola české Fortuna:ligy)    O2 TV Fotbal.

20.30 (výkop 21.00): Real Madrid – FC Barcelona (utkání 29. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.30 (záznam, výkop 17.00): Fenerbahce Istanbul – Konayspor (utkání 30. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

21.45: Boavista Porto – FC Porto (utkání 27. kola Ligy Portugal) – Arena Sport 1.  

21.50 výkop 21.30): FC Austin – FC Seattle Sounders (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. 

22.10: Dohráno (zpravodajství z 26. kola české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. Repríza ve 4.35 hodin.

 

PONDĚLÍ 21. BŘEZNA 2022

10.45: Dohráno (zpravodajství z 26. kola české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. 

11.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 26. kola české Fortuna:ligy)  – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport ve 12.00 hodin.

11.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 26. kola české Fortuna:ligy)  – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport ve 12.30 hodin.

17.15: Aktuální informace před utkáními baráže MS 2022  – ČT Sport. Repríza ve 4.40 hodin.

20.00: Tiki-Taka 26 (talk show po 26. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.00: Aktuální informace před utkáními baráže MS 2022  – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): CD Tenerife – UD Almería (utkání 32. kola druhé španělské ligy/La Liga 2) – NOVA Sport 3.

22.20: Fotbal Extra: Švédsko  – Česko (aktuální informace před semifinálovým utkáním baráže MS 2022)  – ČT Sport. 

Luhový o Spartě: Pomůže jen změna majitele. Kolik času asi tráví Čupr na Letné?