Zkusila Slavia na poslední chvíli přivést boleslavského Ewertona? Neuspěla!

Podle spekulací ve fotbalových kuloárech Slavia v posledním dni přestupového okna poslala do Boleslavi nabídku na přestup jednoho z nejproduktivnějších hráčů ligy, Brazilce Ewertona. Boss Boleslavi Josef Dufek nicméně měl funkcionáře z Edenu požadavkem na v Česku bezprecedentní odstupné.  

Zkusila Slavia na poslední chvíli přivést boleslavského Ewertona? Neuspěla!

Padesát milionů korun si měl podle spekulací říct Josef Dufek Slavii v reakci na její zájem o poklad mladoboleslavské ofenzívy, Brazilce Ewertona. Hráč, který drží útočnou část hry souboru Karla Jarolíma si během 22 zápasů připsal devět gólů a šest přihrávek a v obou parametrech patří mezi naprostou špičku tuzemské ligy. Transfer nicméně nebyl do konce přestupového okna v Česku  uzavřen.

Jindřichu Trpišovskému by se svou produktivitou hráč, který může hrát na jakémkoliv místě podhrotové linie, dozajista hodil, po odchodu Kuchty se Stanciem útočná fáze hry sešívaných drhne a ve dvou ligových zápasech na jaře (po úvodním šoku při domácí prohře s poslední Karvinou)  vyhrála nejtěsnějším jednobrankovým vítězstvím. Naproti tomu hráč, který loni hrál za Pardubice, na jaře svou produktivitou Slavii smázl sám a připsal si v třech zápasech bilanci 3+1.  

Ve fanouškovských fórech zmiňovaná suma padesát milionů korun by byla jedním z rekordů přestupových částek v rámci české soutěže. Podle nepotvrzených spekulací se Slavia pokusila neúspěšně vyjednat snížení respektive nabídnout protihodnotu v podobě Jakuba Hromady nebo Emila Madsena, ani v jednom případě však neuspěla. Vrátí se sešívaní k nákupování v Boleslavi po sezóně?

zdroj: slavistickenoviny.cz