Náhrada za Marcela? Ancelotti věří, že vhodná koupě aktuálně operuje v Londýně

Real Madrid řeší otázku příchodu nového obránce do španělské metropole. Dlouholetá opora Marcelo by se měla po této sezoně vrátit do rodné Brazílie a italský stratég Carlo Ancelotti větří, že by adekvátní náhrada mohla být zakoupena v Londýně.

Náhrada za Marcela? Ancelotti věří, že vhodná koupě aktuálně operuje v Londýně

Třiatřicetiletý Marcelo přišel do kádru Los Blancos z Fluminense v létě roku 2007. Poměrně rychle se vypracoval do role klíčové tváře týmu a mnozí jej označují za jednoho z nejlepších krajních beků své generace. Za Real odehrál více jak 530 zápasů napříč všemi soutěžemi a vykázal v nich také 38 branek.

Klubová ikona pomohla k celé řadě cenných trofejí, ale věku ani on neporučí, proto se blíží jeho konec v Madridu. V létě mu vyprší platný kontrakt a neočekává se, že by spolupráce byla prodloužena. Naopak se hojně skloňuje klub jeho mládí Fluminense, kam by mohl po této sezoně zamířit.

Podle El Espanol by mohl být náhradou skotský obránce Kieran Tierney, který aktuálně patří k nejblyštivějším diamantům londýnského Arsenalu. Někdejší součástka Celtiku přišla na Emirates Stadium za 25 milionů liber v létě 2019 a kouč Gunners Mikel Arteta jej rozhodně nebude chtít pouštět, pokud nepřijde opravdu lukrativní nabídka.

Zdroj: elespanol.com