Haaland prozradil střelce, jehož schopnosti jsou pro něj inspirací. Na slavné adrese jej však nehledejte

Pro jednadvacetiletého norského útočníka by tato sezóna mohla být tou poslední v Bundeslize, neboť je pravděpodobné, že v létě zamíří do některé z dalších vyhlášených evropských soutěží. V aktuálním ročníku německé ligy má na svém kontě již 16 tref a v tabulce střelců figuruje na třetím místě za Lewandowskim a Schickem. V rozhovoru pro Sky Sports překvapivě poukázal na jméno, jehož schopnosti jsou pro něj inspirací.

Haaland prozradil střelce, jehož schopnosti jsou pro něj inspirací. Na slavné adrese jej však nehledejte

Zapálení pro sport, ve kterém vyniká, mu rozhodně nechybí. Pokud si zrovna neplní své klubové povinnosti v Dortmundu, neváhá mu věnovat i svůj volný čas. „Fotbal jsem vždycky miloval a měl moc rád. Když hrajeme v sobotu, tak po zápase jedu domů a v neděli umím celý den regenerovat u televize a koukat se na zápasy,“ nechal se slyšet Haaland.

Útočné eso Borussie samozřejmě sleduje i další střelce a snaží se od nich okoukat některé kvality. Jak ale prozradil, nejvíce obdivuje talent anglického reprezentačního útočníka Jamieho Vardyho, který dlouhé roky věrně slouží v Leicesteru City.

„Neřekl bych, že bych ostatní útočníky studoval a snažil se je napodobovat, ale samozřejmě se od některých můžete mnohé naučit. Vezměte si třeba Jamieho Vardyho a jeho náběhy za obranu. Myslím, že v tomhle je nejlepším na světě a dost jsem se u něj inspiroval,“ dodal norský klenot.

Zdroj: skysports.com