Agent “Il Pizzaiolo” na smrtelné posteli? Okolo zdravotního stavu rádce Haalanda a Ibrahimoviče se rojí rozporuplné informace

Podle jednoho zdroje má Mino Raiola ležet na JIP italské nemocnice a prakticky přijímat poslední pomazání. Podle jiných zase jeden z nejmocnějších agentů navštívil nemocnici v rámci dlouho plánovaného zákroku a brzo bude zase v centru dění, kde bude spolurozhodovat o další destinaci fotbalového superstřelce Erlinga Haalanda.  

Agent “Il Pizzaiolo” na smrtelné posteli? Okolo zdravotního stavu rádce Haalanda a Ibrahimoviče se rojí rozporuplné informace

Německý deník Bild tvrdí, že italský superagent Mino Raiola leží na jednotce intenzivní péče milánské nemocnice San Raffaele a bojuje o život kvůli komplikacím, které mu způsobilo onemocnění virem Covid-19. Muž, který je ve středu fotbalového dění a v létě bude mít ve hře dva megapřestupy v podobě Erlinga Haalanda z Dortmundu (zájem mají mít všechny velkokluby včetně Realu Madrid, Barcelony, Manchesterů nebo Chelsea) a Paula Pogby z Manchesteru United (hovoří se o zájmu Realu a Juventusu), by se tak podle Bildu nemusel svého hvězdného léta vůbec dočkat.

Naproti tomu anglický Daily Mail informace Bildu zpochybňuje s odkazem na instagramový účet italského influencera Damiana Er Fainy. Ten na svém účtu zveřejnil informaci, podle které Raiola není na jednotce intenzivní péče, naopak se měl podrobit dlouho plánovanému chirurgickému zákroku a brzy by měl být opět schopen fungovat.. “Každý si v životě může dělat, co chce, ale lhát o zdravotním stavu člověka je špatné,” napsal Er Faina ve stories, na který odkázal Raiolův bratr Vincenzo. Er Fainovy informace do jisté míry potvrzují i italští novináři, kteří též hovoří o  dlouhodobě plánované operaci a následné rehabilitaci. 

Kolem milovaného i nenaviděného superagenta, kterému se též přezdívá “Pizzař”nebo “Velká huba” se tak podle všeho rozjela velká hra. Ve hře jsou provize ve výši desítek milionů eur za nasměrování především Erlinga Haalanda na “správnou adresu.” 

zdroj: bild.de/dailymail.co,uk