Neberu to tak, že bych teď hrál o svoji budoucnost ve Slavii, hlásí Beran a věří, že do systému Klokanů zapadne

Jednou z nových tváří Bohemians 1905 je také mladý záložník Michal Beran, který už má za sebou v zelenobílých barvách také start v Tipsport lize.

Neberu to tak, že bych teď hrál o svoji budoucnost ve Slavii, hlásí Beran a věří, že do systému Klokanů zapadne

Návrat do metropole se pro klienta agenta Martina Říhy, jenž je smluvně vázán ve Slavii až do léta 2024, udál dost rychle.

"Půlrok v Pardubicích nebyl úplně povedený a nakonec po společném vyhodnocení došlo k tomu, že se hostování ukončilo. Byl jsem informován o zájmu Bohemky, což mě potěšilo a já neváhal ani chvilku. Budu se snažit naplno tuhle šanci využít. Neberu to rozhodně tak, že bych teď hrál o svoji budoucnost ve Slavii. Vůbec ne. Soustředím se teď jen na Bohemku, abychom se na jaře posunuli v tabulce výš. Kluky jako tým sleduju hodně. Vím, jak hrají a čím se prezentují. Já jen věřím, že do systému zapadnu a bude nám spolupráce na hřišti fungovat. Jsou šikovní a síla týmu odpovídá tomu, aby se pohyboval v tabulce výš," pronesl v rozhovoru pro klubový web Beran.

U Botiče ovšem není exliberecký fotbalista s mládežnickou minulostí ve Slovácku poprvé. "Vrátil jsem se do známého prostředí, kde jsem se cítil dobře a líbilo se mi. Byla to snad má nejlepší sezona v dorostu. Tenkrát se mě ujal trenér Harant a strávil jsem tu rok v nejstarších dorosteneckých kategoriích. Konkrétně šlo o U19 a U18. Poté jsem odcházel do Liberce. Vzpomínám na tohle období strašně rád," uvedl v interview pro web bohemians.cz jednadvacetiletý středopolař.

Ďolíček velmi dobře zná i díky tomu, že pro něj byl domácím stadionem v době, kdy oblékal trikot Pardubic. "Je pravda, že z tohoto pohledu mě žádné stěhování nečeká. Ale na tréninky jsem musel dojíždět do Pardubic, kdežto Bohemka trénuje v Uhříněvsi, což je kousek," podotkl perspektivní svěřenec Luďka Klusáčka, jenž by mohl ve Vršovicích nahradit Kamila Vacka.

Další vystoupení čeká Berana tuto středu proti Dukle.

Slovácko zřejmě přijde o nejlepšího střelce Jurečku. Odebere se za Petráškem, nebo kývne Plzni?

Zdroj: bohemians.cz