Manchester United musí hledat jinde. Zidane nemá zájem. Půjde do Newcastlu, PSG nebo vezme reprezentaci?

Na Old Trafford to má po nepřesvědčivých výsledcích údajně nahnuté trenér Ole Gunnar Solskjaer. Po nedávném výprasku 5:0 od Liverpoolu se na post kouče „Rudých ďáblů“ začalo skloňovat i legendy Realu Madrid Zinedina Zidana.

Manchester United musí hledat jinde. Zidane nemá zájem. Půjde do Newcastlu, PSG nebo vezme reprezentaci?

Devětačtyřicetiletý Francouz však o návratu do klubového fotbalu vůbec neuvažuje. „Nadále platí, že Zidane odpočívá a nezajímá se spekulacemi médií. Po intenzivních letech na lavičce Realu Madrid potřebuje dobít baterie,“ píše web mundodeportivo.com.

Trénování Manchesteru United či Newcastlu tak momentálně nepřichází v úvahu. Co by údajně mohlo Zidana zlákat by bylo převzetí Paris Saint-Germain, kde nyní úspěšně působí Argentinec Mauricio Pochettino. Reálnější druhou alternativou by byla lavička francouzské reprezentace po jeho někdejším spoluhráči z týmu Les Bleus Didieru Deschampsovi.

„Pro Zidana by příchod do PSG znamenal návrat domů a práci s týmem nabitých hvězd, jakými jsou Messi, Neymar, Mbappé či Ramos. Není tajemstvím, že Mbappé obdivuje Zidana. Ramos má zase s francouzským trenérem výborné vztahy z působení v Realu Madrid. Převzetí reprezentace Francie by byla téměř jistá. Jen by musel počkat na konec Deschampse,“ spekuluje španělský web mundodeportivo.com.

Zdroj: sport.aktuality.sk, mundodeportivo.com