Sejk: Starty za A tým Sparty si zatím do hlavy nedávám, nicméně za každou šanci budu šťastný

Václav Sejk si v reprezentační jednadvacítce připsal premiérovou trefu, když v desáté minutě proti Kosovu zužitkoval přihrávku kapitána Filipa Kaloče. Ve druhé lize za sparťanské béčko v deseti utkáních zaznamenal čtyři přesné zásahy.

Sejk: Starty za A tým Sparty si zatím do hlavy nedávám, nicméně za každou šanci budu šťastný

Za prvním reprezentačním gólem do 21 let vidí týmovou spolupráci. „Hlavně bych ocenil práci Pavla Šulce, který míč získal a pak přihrávku od Filipa Kaloče, který mi krásně předložil míč před prázdnou bránu. Vždy se na to člověk musí koncentrovat, ale souhlasím, že to nebyl gól z těch nejsložitějších,“ řekl devatenáctiletý Václav Sejk pro web repre.fotbal.cz.

Sejk je při střelecké chuti, nedávno se trefil i v lize proti Brnu. Gól jsem dal před srazem v druhé lize v Brně, takže jsem v určité pohodě byl a jsem moc rád, že jsem to potvrdil i proti Kosovu, konstatoval. Za povýšení do A týmu Sparty by byl šťastný.  „Do hlavy si dávat případné starty v A týmu Sparty nebudu. Pokud ta šance přijde, tak budu šťastný a budu se to snažit využít, ale zatím je to předčasné,“ pokorně dodal útočník.

Suchopárek byl po utkání s Kosovem dle Sejka spokojený. „Určitě může být spokojený s dvanácti body, herně jsme to, myslím, také zvládli, ale určitě najde nějaké mezírky, na kterých budeme muset zapracovat do dalších zápasů,“ zakončila sparťanská naděje.

Zdroj: repre.fotbal.cz