Momentálně tápající Viktoria Žižkov se po šesti letech loučí se svým sportovním ředitelem...

Druholigová Viktoria Žižkov si bude muset po šesti letech najít nového sportovního ředitele. V dotyčné funkci totiž skončil Michal Dyml.

Momentálně tápající Viktoria Žižkov se po šesti letech loučí se svým sportovním ředitelem...

Ten zažil s nynějším týmem dobré i zlé časy. Když v úterý celému mužstvu poděkoval za spolupráci a loučil se s kabinou, vysloužil si hromadný potlesk.

Dyml začal ve Viktorii ředitelovat v roce 2015 a to poté, co tradiční pražský klub neobdržel profesionální licenci a postihl ho administrativní pád až do ČFL.

Ve třetí lize dokázal poskládat kádr, který se hned ve své první sezoně dokázal vrátit zpět do Fortuna:národní ligy a poté byl podepsán pod přestupovou politikou i v následujících pěti ročnících.

Ten šestý však už nedokončí. "Dyml končí po vzájemné dohodě z osobních důvodů ve funkci sportovního ředitele Viktorky, přednost teď dostane na čas rodina. Michalovi přejeme hodně štěstí a věříme, že se na fotbale opět brzy uvidíme," zaznělo na stránkách fkvz.cz.

Po těsné prohře v Třinci má nyní před sebou čtrnáctý Žižkov domácí zápas s poslední Chrudimí, kterou vyzve v neděli 17.října.

Ščasný: Vrba patří na lavičku Sparty, po dlouhé době je to trenér podle mého gusta. Dnes je klub výborně zajištěný

Zdroj: fkvz.cz