Na Old Trafford nevýrazný Van de Beek by mohl nabrat za několik týdnů směr Liverpool...

Když přicházel před nějakými třinácti měsíci Donny van de Beek na Old Trafford, stalo se tak za necelých 40 milionů eur a očekávání byla nemalá.

Na Old Trafford nevýrazný Van de Beek by mohl nabrat za několik týdnů směr Liverpool...

Bývalá opora Ajaxu Amsterdam však na ostrovech v divadle snů neuspěla a k tomuto datu odehrála v Premier League jen 517 minut čistého času, s tím, že v právě probíhajícím ročníku 2021/2022 šla do akce pouze na pět minut.

I kvůli tomu, že dostává šance pouze sporadicky, se čím dál hlasitěji spekuluje o jeho předčasném konci a odchod z rudé strany Manchesteru zřejmě bude aktuální již za pár měsíců.

Čtyřiadvacetiletý záložník sice nejspíš opustí United, nicméně anglické branži by mávat nemusel. Zájem o jeho osobu má projevovat FC Everton, jenž si pod novým manažerem Rafaelem Benítezem nevede vůbec špatně a momentálně je pátý se stejným bodovým ziskem jako manchesterské velkokluby na čtvrté a třetí pozici.

Pakliže by se Van de Beek k řece Mersey v zimním přestupovém okně skutečně odebral, v Goodison Parku by ho čekala ve středové formaci konkurence v podobě Allana, Townsenda, Gomese, Daviese, Delpha, Graye a Doucourého.

Bývalá korejská hvězda Manchesteru Park prosí fanoušky, aby už nezpívali chorál o pojídání psů