Manchester City přehrál Preston, Chelsea přetlačila Bournemouth. Jak dopadl střet Sevilly s Paříží?

Také úterní den přinesl několik poutavých přípravných soubojů, do nichž se zapojili i známí evropští giganti - ať už z Premier League, nebo z Ligue 1 či LaLigy.

Manchester City splnil proti Prestonu úlohu favorita, v každém poločase mu dal po jednom gólu a nakonec se radoval z výhry 2:0. Josepa Guardiolu potěšili zejména střelci, jimiž byli Mahrez a Edozie.

Triumfovala také Chelsea, jež si poradila s Bournemouthem 2:1 a to přitom musela výsledek otáčet v posledních dvaceti minutách.

AFC šlo totiž do vedení v 66. minutě zásluhou Marcondese a za Blues o pár minut později zaveleli k obratu Broja a Ugbo.

Ve španělsko-francouzském souboji mezi Sevillou a Paris Saint-Germain se zrodil remízový výsledek 2:2. V barvách bývalého zaměstnavatele Vaclíka se gólově prosadili Rakitič a Rodriguez.

Za v létě neporažené PSG, kteří začínají francouzskou ligu na začátku srpna na půdě Troyes, se zapsali do střelecké listiny Icardi a Nagera, jenž vyrovnával dvě minuty před koncem.