Po roční pauze se do Premier League vrací Fulham, hrdinou Bryan

Premier League si v následujícím ročníku zahrají Leeds United, West Brom a také Fulham. Ten v dnešním finále play-off udolal Brentford.

Brentford byl ve finále favorizován, v posledním vzájemném utkání proti Fulhamu zvítězil 0:2 a nad tímto soupeřem neprohrál čtyři roky.

Defenzivně laděné utkání muselo dospět až do prodloužení. Fulham se v pokutovém území Brentfordu příliš dlouho neohřál, přesto jako první skóroval.

Z přímého kopu ze čtyřiceti metrů se senzačně trefil Joe Bryan. Levý bek Fulhamu dokonale zužitkoval postavení gólmana Rayi a poslal míč překvapivě do "domácí" brány. O dvanáct minut později si Bryan vyměnil míč s Mitrovičem a podruhé překonal španělského gólmana.

Za poslední dvě sezóny vstřelil Joe Bryan jediný gól, ve finále skóroval dvakrát a zajistil Fulhamu brzký návrat do Premier League. Nic na tom nezměnila ani trefa Dalsgaarda po dánské spoluprái s Norgaardem.

V dresu domácích se do utkání nedostal český záložník Jan Žambůrek, na opačné straně celé utkání odchytal slovenský brankář Marek Rodák. Ten v závěru po inkasované brance obdržel žlutou kartu za strkanici ve svém brankovišti, o pár vteřin poté už ale slavil postup mezi elitu.