Bolton Wanderers bude i v příští sezóně hrát Championship. Rozhodla o tom domácí výhra proti Nottinghamu poměrem 3:2. Ta se ale rozhodně nerodila lehce.

Bolton Wanderers byl před posledním kolem na třiadvacáté pozici a záchrana byla v nedohlednu. Nakonec je ale vše jinak. Bolton doma předvedl neuvěřitelný výkon a i díky prohrám Barnsley a Burtonu si Championship zahraje i v příští sezóně.

Barnsley inkasovalo čtyři branky v Derby a obsadilo v konečném součtu 22. příčku. O skóre třiadvacátý je nakonec Burton. Ten v poslední minutě nastavení inkasoval v Prestonu a prohrál 2:1.

To Bolton ještě v 86. minutě doma s Nottinghamem prohrával 1:2. Během necelých dvou minut se ale domácí prosadili hned dvakrát a po odpískání konce mohli slavit neuvěřitelnou záchranu.

V prvním přiloženém videu můžete vidět krátký souhrn utkání, druhé video poté ukazuje pohled fanouška, následnou radost a vtrhnutí fanoušků na hrací plochu. Zajímavé momenty v tomto videu najdete od času 9:50.