Footballový boulevard – sobota 11.11.2017

Álvaro Morata se chce vrátit do Realu Madrid, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – sobota 11.11.2017

PŘESTUPOVÉ FÁMY


Záložník Philppe Coutinho požádal vedení Liverpoolu, aby odmítalo nabídky od PSG, protože chce odejít do Barcelony. (Daily Mail)

Trenér Mauricio Pochettino už vyhlíží posily pro svůj Tottenham, ve West Hamu si vyhlédl záložníka Manuela Lanziniho. (Mirror)

Juventus jeví zájem o obránce Hectora Bellerína z Arsenalu, zástupci italského klubu už dokonce kontaktovali hráčovy zástupce. (Sun)

Útočník Álvaro Morata prohlásil, že by si dokázal představit návrat do Realu Madrid, byť teprve před 4 měsíci přestoupil do Chelsea. (Mirror)

Manchester United je připravený v lednu prodat obránce Luka Shawa, prý bude zvažovat jakoukoliv nabídku nad 20 milionů liber. (Daily Mail)

[break]
Naopak Juan Mata, Ander Herrera, Ashley Young a Daley Blind zřejmě United jen tak neopustí, klub jim totiž hodlá prodloužit smlouvy. (Telegraph)

OSTATNÍ FÁMY


Pokud chce Everton získat kouče Seana Dycha, bude mu muset nabídnout 2× tak velký plat, než jaký momentálně pobírá v Burnley. (Daily Mirror)

Ačkoliv se útočníkovi Gabrielu Jesusovi daří v Manchesteru City i brazilské reprezentaci, sám tvrdí, že musí ještě hodně makat, aby se stal pravidelným reprezentantem. (Goal)

… A JEDNA NAKONEC


16letý Bobby Duncan, bratranec Stevena Gerrarda, už válí za mládežnický tým Manchesteru City a údajně o něj jeví zájem Arsenal. (Daily Mirror)

Pozn.: 1 libra = přibližně 29 korun

Footballový boulevard – pátek 10.11.2017