Footballový boulevard – středa 1.11.2017

Everton jedná s koučem Samem Allardycem, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – středa 1.11.2017

PŘESTUPOVÉ FÁMY


Pokud chce Arsenal koupit Thomas Lemara z Monaka, bude o něj muset soupeřit s Liverpoolem a Barcelonou. (Daily Telegraph)

Maďarský brankář Péter Gulásci z Lipska se ocitl v hledáčku Chelsea a Arsenalu. (ESPN)

Ačkoliv se o záložníka Michaela Carricka zajímají Leicester, West Bromwich nebo Aston Villa, sám hráč chce i ve svých 36 letech zůstat v Manchesteru United. (ESPN)

Obránce Kieran Tierney a útočník Moussa Dembele ze Celtiku Glasgow – to jsou dvě posily, které si ve Skotsku vyhlédl Manchester United. (Mirror)

OSTATNÍ FÁMY


Everton jedná s koučem Samem Allardycem o možnosti dočasné spolupráce, problém ale je, že Big Sam si i tak žádá docela vysoký plat. (Sun)

Některá média Everton spojovala s koučem Seanem Dychem z Burnley, ale vedení klubu tohle prozatím odmítlo. (Lancashire Telegraph)

Leicester City podle některých spekulací během hledání kouče oslovil Claudia Ranieriho z Nantes, ale sám klub toto odmítl. (Leicester Mercury)

… A JEDNA NAKONEC


Útočník Olivier Giroud z Arsenalu prohlásil, že za své schopnosti předvádět ve vzduchu akrobatické kousky vděčí svým dětským lekcím tancování. (ESPN)

Pozn.: 1 libra = přibližně 29 korun

Footballový boulevard – úterý 31.10.2017