Footballový boulevard – neděle 29.10.2017

Manchester City chce s Alexisem Sánchezem počkat až do léta, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – neděle 29.10.2017

PŘESTUPOVÉ FÁMY


Manchester City se rozhodl ušetřit peníze na Alexisovi Sánchezovi a namísto toho, aby jej uháněl teď v zimě, počká si na léto – a zkusí křídelníka Arsenalu podepsat zadarmo. (Sunday Mirror)

Jenomže vyčkávaná se Citizens nemusí vyplatit, takový Everton zvažuje, že v lednu za Alexise nabídne 30 milionů liber. (Sun on Sunday)

Barcelona věří, že se jí v lednu podaří získat Philippa Coutinha z Liverpoolu, počítá přitom s investicí v řádu 130 milionů liber. (Sunday Express)

Ačkoliv kouč Jürgen Klopp nechtěl o prodeji Coutinha ani slyšet, možná ho zlomí vedení Liverpoolu. To německému trenérovi slíbilo, že celou částku z prodeje může utratit za nové posily. (Sunday Mirror)

Manchester United hledá pravého beka, kouč José Mourinho by na Old Trafford rád přivítal belgického obránce Thomase Meuniera z PSG. (Sunday Express)

Crystal Palace už na konci října mapuje přestupový trh, orli by rádi posílili útok o tureckého kanonýra Cenka Tosuna z Besiktase. (Mail on Sunday)

[break]

OSTATNÍ FÁMY


Podle předsedy Billa Kenwrighta by kouč David Unsworth mohl na lavičce Evertonu nějakou dobu zůstat a dostat šanci, jenže majitel klubu Farhad Moshiri na to má jiný názor – a chce do týmu kouče zvučného jména. (Sunday Mirror)

Manchester City chce za každou cenu udržet svého záložníka Kevina De Bruyneho, a tak mu plánuje nabídnout kontrakt s platem ve výši 250 000 liber týdně. (Daily Star Sunday)

Brankář David De Gea zatím neví, co s ním do budoucna bude, protože Manchester United prý stále nezahájil jednání o nové smlouvě. (Daily Star Sunday)

Ještě v horší pozici než De Gea je Marouane Fellaini, tomu končí smlouva už v létě a zatím to nevypadá, že by měl brzy podepsat novou. (Sky Sports)

... A JEDNA NAKONEC


Kouč Rafael Benítez s nadsázkou prohlásil, že pro anglické trenéry je mnohem jednodušší získat práci u reprezentace Anglie než v některém z předních klubů Premier League. (Mail on Sunday)

Pozn.: 1 libra = přibližně 29 korun

Footballový boulevard – sobota 28.10.2017