Footballový boulevard – sobota 12.8.2017

Real Madrid zaměřil svou pozornost na Edena Hazarda z Chelsea, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – sobota 12.8.2017
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Jelikož se Barceloně nedaří donutit Liverpool k prodeji Philippa Coutinha, obrátila svoji pozornost na záložníka Christiana Eriksena z Tottenhamu. (Independent)


Liverpool si mezitím nacenil Coutinha na 136,5 milionu liber, Barcelona přitom nabízela „pouze“ 90 milionů. (Daily Record)

Podle jiných spekulací je jedním z přestupových cílů Katalánců také záložník Ivan Perišić, který přitom celé léto koketuje s přesunem do Manchesteru United. (Sport Italia)

Real Madrid ukončil snahu o útočníka Kyliana Mbappého a chce svoji pozornost zaměřit na Edena Hazarda z Chelsea. (Daily Star)

Chelsea ale potřebuje spíše posilovat než prodávat, neustále se spekuluje o jejím zájmu o Dannyho Drinkwatera z Leicesteru. Blues za anglického středopolaře zatím podali jen jednu nabídku ve výši 15 milionů liber, kterou lišky odmítly. (Telegraph)

Záložník Jack Colback se na tréninku pohádal s koučem Rafaelem Benítezem a hrozí, že ještě v srpnu odejde z Newcastlu. (Daily Mail)

Po dlouhém spánku se k přestupové aktivitě odhodlal také Tottenham, Spurs jeví zájem o 21letého obránce Davinsona Sáncheze z Ajaxu. (Mirror)

[break]
Burnley chystá nabídku ve výši 15 milionů liber na Chrise Wooda z Leedsu, který by měl u Clarets nahradit Andreho Graye. Ten před pár dny odešel do Watfordu. (Sun)

Swansea usiluje o svého bývalého záložníka Joea Allena, jenže Stoke velšského středopolaře prodávat nehodlá. (Mirror)

Vedení AS Řím dalo najevo, že 32 milionů liber, které nabídlo Leicesteru za křídelníka Riyada Mahreze, bylo konečných. Více prý Italové přihazovat nebudou. (Sun)

OSTATNÍ FÁMY

Trenér Tony Pulis věří, že West Bromwich do konce srpna přivede ještě pět nových posil. (Times)


To Mike Ashley, majitel Newcastlu, tak optimistický není. Prý totiž není v jeho možnostech finančně soupeřit s nejlepšími kluby Premier League. (Sky Sports)

... A JEDNA NAKONEC

77letý herec Patrick Stewart, známý třeba z filmů Star Trek nebo X-Men, je věrným fanouškem Huddersfieldu a už se hrozně moc těší, až jeho milovaný klub zahájí sezónu v Premier League. (Times)


Pozn.: 1 libra = přibližně 29 korun

Footballový boulevard – pátek 11.8.2017