Footballový boulevard – čtvrtek 10.8.2017

Barcelona neustále usiluje o Philippa Coutinha z Liverpoolu, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – čtvrtek 10.8.2017
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Brazilský útočník Luan, kterému přezdívají nový Ronaldinho, zaujal pozornost skautů Liverpoolu. Ti se na 24letého hráče Gremia jeli podívat osobně. (Daily Mirror)


Vedení Liverpoolu trvalo jen 35 minut, než zamítlo nabídku Barcelony na záložníka Philippa Coutinha ve výši 90,3 milionů liber. (Daily Express)

Záložník Naby Keita, o kterého jeví zájem Liverpool, opustí Lipsko, ale nejspíš se tak stane až příští rok v létě. (Daily Mirror)

AC Milán hodlá překvapit Manchester United a vyfouknout mu útočníka Zlatana Ibrahimoviće, který je stále volným hráčem. (Corriere dello Sport)

Trenér Garry Monk chce v Middlesbrough udržet obránce Bena Gibsona, byť o něj mají zájem Southampton a West Bromwich. (Daily Mail)

Manchester United chce do konce léta přivést ještě jednoho hráče – ve hře jsou Ivan Perišić z Interu Milán a Danny Rose z Tottenhamu. (Manchester Evening News)

Sám Rose nemá v úmyslu Tottenham za každou cenu opouštět, ale pokud prý přijde zajímavá nabídka, rozhodně ji zváží. (Sun)

Rose zároveň naléhá na vedení Spurs, aby přivedlo nové posily. Chce ale špičkové hráče – ne takové, které nikdo nezná a musí si je nejdříve „googlit“. (Sun)

[break]
Chelsea poslala do Arsenalu nabídku ve výši 35 milionů liber na záložníka Alexe Oxlade-Chamberlaina, kterému zbývá poslední rok smlouvy. (Daily Star)

Zajímavou nabídku chystá i West Ham, ten chce poslat 25 milionů liber do Sportingu Lisabon – výměnou za záložníka Williama Carvalha. (Daily Mail)

Chelsea by měla co nevidět dotáhnout příchod krajního obránce Joaa Cancela z Valencie, Blues se zajímají také o Sergiho Roberta z Barcelony. (Sport)

... A JEDNA NAKONEC

Manchester United se ještě za vlády Alexe Fergusona zajímal o záložníka Isca, který dnes kope za Real Madrid, ale podle skautů rudých ďáblů byl hráč moc pomalý a navíc měl v poměru ke svému tělu příliš velkou hlavu. (ESPN)

Pozn.: 1 libra = přibližně 29 korun

Footballový boulevard – středa 9.8.2017