Footballový boulevard – úterý 8.8.2017

Přestup Philippa Coutinha do Barcelony je otázkou „několika hodin“, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – úterý 8.8.2017
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Přestup záložníka Philippa Coutinha do Barcelony je otázkou několika hodin, zástupci katalánského celku v úterý odletěli do Liverpoolu, aby přesun vyjednali. (Metro)


Barcelona za Coutinha nebude platit jen librami – liverpoolskému celku nabízí také svého záložníka Andrého Gomese. (Sun)

Kouč Jürgen Klopp ale prodej svého záložníka striktně odmítá a prý se s Barcelonou na toto téma vůbec nehodlá bavit. (Daily Mirror)

Chelsea chce do konce srpna přivést čtyři nové hráče, jednu z nejvyšších priorit teď má záložník Danny Drinkwater z Leicesteru. (Standard)

Záložník Moussa Sissoko chce opustit Tottenham a odejít do Trabzonsporu, jenže zatímco Turci preferují hostování, Spurs by hráče raději prodali natrvalo. (Mirror)

Pokud Gareth Bale v úterý večer nenastoupí v základní sestavě Realu Madrid proti Manchesteru United, zkusí jej ďáblové z kádru bílého baletu vykoupit. (Times)

[break]
Chelsea a Manchester United se shodně zajímají o Sergeho Auriera, obránce PSG. (Daily Mail)

Úřadující mistr ligy bojuje i o stopera Virgila van Dijka ze Southamptonu, kterého se ale snaží získat také Liverpool. (Daily Star)

OSTATNÍ FÁMY

Podle Thea Walcotta je nová posila Arsenalu – obránce Sead Kolašinac – doslova zvíře a může se stát jedním z nejlepších zadáků Premier League. (Guardian)


Obránce Kieran Trippier z Tottenhamu si v posledním přípravném duelu proti Juventusu poranil kotník a může zmeškat začátek sezóny. (Telegraph)

... A JEDNA NAKONEC

Útočník Michy Batshuayi na svém Twitteru rázně odmítl spekulace, podle kterých se smál svému kolegovi Álvaru Moratovi, když Španěl v zápase proti Arsenalu zahodil penaltu. (Daily Mail)


Pozn.: 1 libra = přibližně 29 korun

Footballový boulevard – sobota 5.8.2017