EL: United jdou dál, ale přišli o zraněného Pogbu

Manchester United zvládl odvetu osmifinále Evropské ligy a po výhře 1:0 s Rostovem postoupil do další fáze soutěže. Draze za to ale zaplatil, protože krátce po začátku druhé půle musel pro zranění odstoupit Paul Pogba.

Svěřenci Josého Mourinha byli výrazně lepším týmem, v prvním poločase Zlatan Ibrahimović dvakrát trefil brankovou konstrukci a Henrikh Mkhitaryan také neměl ke gólu daleko.

Na druhé straně zahrozil Sardar Azmoun, ale Sergio Romero si s jeho pokusem poradil. Zápas tak rozhodl v 70. minutě Juan Mata, který střelou zblízka zužitkoval přihrávku od Ibrahimoviće.

Rostov měl stále šanci na to, že pošle zápas do prodloužení, ale přímý kop Christiana Noboa opět pokryl gólman Romero.