Ulloa se opřel do kouče Ranieriho: Zradil jsi mě, tvrdí

Když v červenci 2014 za 8 milionů liber do Leicesteru přicházel, stal se jednou z největších hvězd a nejdražší posilou v historii klubu. O dva a půl roku později je všechno jinak. Leonardo Ulloa se proměnil ve věčného náhradníka, který žádá odchod. Lišky ho však v týmu „násilně“ drží.

Ulloa se opřel do kouče Ranieriho: Zradil jsi mě, tvrdí
První sezónu na King Power Stadium měl Ulloa skvělou – naskočil do 37 zápasů, nastřílel 11 branek a měl zásadní podíl na tom, že Leicester díky perfektnímu závěru ročníku udržel prvoligovou příslušnost. Loňská mistrovská sezóna už byla z jeho pohledu horší, přesto stihl odehrát 29 utkání a dát 6 gólů.

Letos se však v ostré konkurenci Jamieho Vardyho, Ahmeda Musy nebo Islama Slimaniho dostává na hřiště jen sporadicky. Ačkoliv nastoupil do 12 utkání, jen jednou začal v základní sestavě a po více než polovině soutěže má na kontě pouhých 240 odehraných minut. I proto před pár dny rezolutně prohlásil. „Chci odejít.“

„Mrzí mě to, protože jsem tu prožil dvě skvělé sezóny. Letos se mnou však kouč evidentně nepočítá, což je pro mě znamení, abych odešel. Claudio mi dokonce řekl, že pokud přijde nabídka okolo 4 nebo 5 milionů liber, nebude mi v odchodu bránit,“ prohlásil Ulloa.

Jenže to se nestalo. Takových nabídek už přišlo několik, naposledy od Sunderlandu. Lišky je přesto odmítají a Ranieri prý dokonce Ulloovi řekl, že jej neprodá. „Se vší úctou ke klubu a jeho fanouškům, tohle beru jako zradu. Podle mých informací už na mě bylo několik nabídek, ale klub je odmítl. Jestli teď v lednu nepřestoupím, bude to mít dost negativní vliv na moji kariéru,“ prohlásil Ulloa.

„Jedno vím jistě: cítím se zrazený a za Leicester už nikdy nechci hrát,“ napsal argentinský útočník na svém Twitteru a dal tím svému zaměstnavateli najevo, aby ho nejpozději v úterý – poslední den přestupů – přece jenom prodal.