Payet má peklo. Zničili mu auto, šlapou mu po dresu

Odchod záložníka Dimitriho Payeta z West Hamu se zdá být nevyhnutelný. Záhy poté, co odmítl za klub dál hrát, se v očích fanoušků Hammers proměnil v největšího padoucha. Dávají mu to pořádně pocítit, naposledy to odneslo jeho auto.

Payet má peklo. Zničili mu auto, šlapou mu po dresu
Payet momentálně pociťuje, jak se lze přes noc stát z největší hvězdy klubu nejvíc nenáviděným hráčem. Devětadvacetiletý středopolař odmítl za klub dál nastupovat ve snaze vynutit si přestup jinam, na což ale vedení Hammers příliš nereaguje.

První známky nelibosti pocítil Payet už při posledním zápase s Crystal Palace, kde si fanoušci rozprostřeli na zemi jeho dres a udělali si z něj při vstupu na stadion rohožku. Pořadatelé dokonce museli hlídat stěnu, na níž se nachází velký hráčův obraz, protože se obávali výtržností.

Ve čtvrtek v noci to podle listu Daily Mail odneslo i Payetovo auto. Do vozu zaparkovaného před hráčovým domem někdo hodil cihlu.

Ze situace může Payeta vysvobodit Olympique Marseille, který usiluje o hráčův návrat, ale West Ham nemíní svoji hvězdu prodávat levně, byť už ustoupil z názoru, že hráče neprodá za žádnou cenu. „Neprodáme ho jen proto, že ho někdo chce, nebo že se chce vrátit domů. Známe trh a jeho cenu,“ uvedl trenér Slaven Bilič.

Payet do West Hamu přišel právě z Marseille za 10,7 milionu liber, londýnský celek by se jeho služeb mohl vzdát za 25 milionů. „Je to na Marseille, projevili zájem, tak ať jednají,“ dodal Bilič.