Sturridge: Nemám žádné problémy s kýmkoliv ze spoluhráčů

Vítěz Ligy mistrů z roku 2012 a držitel titulu v Premier League z roku 2010 Daniel Sturridge byl sice spojován s lednovým opuštěním Anfield Road, ovšem po odjezdu Sadia Maného na Africký pohár národů by se mohl reprezentant Albionu svým Reds ještě hodit.

Sturridge: Nemám žádné problémy s kýmkoliv ze spoluhráčů
Proti Stoke City si připsal bývalý hráč Chelsea, Boltonu Wanderers či Manchesteru City premiérový přesný zásah v letošní sezoně Premier League, ve které zatím odehrál 407 minut čistého času.

Na zápis do střelecké listiny potřeboval celkově jedenáct vystoupení, z nichž si připsal většinu jako žolík. "Je příjemné zase hrát a dávat branky. Myslím pozitivně, jak je to jen možné," snažil se brát roli náhradníka pozitivně uzdravený útočník.

Hráč, jenž je součástí týmu z města Beatles od roku 2013, navíc popřel, že by měl v liverpoolské kabině nějaké potíže a chtěl za každou cenu co nejdříve zmizet.

"Užívám si fotbalu a soustřeďuji se sám na sebe a každou minutu, kterou odehraju. I když nefiguruji v základu, zůstávám pozitivně naladěný. Rozhodně jsem neměl žádné problémy v mužstvu, ani s kýmkoli ze spoluhráčů. Fotbal je týmovou hrou a všichni hráči jsou stejně zapotřebí," mluvil rozumně sedmadvacetiletý svěřenec kouče Kloppa.