Footballový boulevard – sobota 05.03.2016

Rafael Benítez možná usedne na lavičku Newcastlu, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – sobota 05.03.2016
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Chelsea jeví zájem o 23letého útočníka Maura Icardiho z Interu Milán, o kterého však už delší dobu usiluje také Manchester United. (Tuttosport)


Velkou pozornost si v Anglii vysloužil i záložník Saúl Ňíguez z Atlétika Madrid, 21letého fotbalistu vábí třeba Manchester United nebo Arsenal. (AS)

Obránce Marc Bartra z Barcelony není úplně spokojený se svým herním vytížením, čehož možná využije Manchester United a pokusí se 25letého hráče uzmout do svých řad. (Daily Express)

Trenér Pep Guardiola rázně odmítl spekulace, podle kterých si chce do Manchesteru City přivést brankáře Manuela Neuera z Bayernu Mnichov. (Daily Star)

25letý záložník Ignacio Camacho z Málagy je spojovaný s letním přestupem do Liverpoolu, hráčova cena se odhaduje na asi 4 miliony liber. (Metro)

Agent křídelníka Lorenza Insigneho z Neapole tvrdí, že o jeho klienta má zájem celá řada klubů z Premier League. Jmenovat ale nechtěl. (Daily Express)

Trenér Alan Pardew si vyhlédl posilu pro Crystal Palace v druhé lize, rád by získal obránce Shana Duffyho z Blackburnu. (Daily Mirror)

OSTATNÍ FÁMY


Antonio Conte má na příští týden naplánovanou schůzku s majitelem Chelsea Romanem Abramovičem, na které doladí detaily trenérovy smlouvy a definitivně potvrdí, že Conte od příští sezóny usedne na lavičku Blues. (Daily Telegraph)

Pokud kouč José Mourinho v létě usedne na lavičku Manchesteru United, hodlá prý koupit minimálně jednoho nového stopera, záložníka i útočníka. (Sun)

Trenér Rafael Benítez se možná vrátí zpátky do Anglie, o bývalého lodivoda Liverpoolu nebo Chelsea má nyní zájem Newcastle. (Sun)

... A JEDNA NAKONEC

Obránce John Terry vyzradil zvláštní rituál z kabiny Chelsea – všichni hráči prý před soutěžním utkáním použijí pro močení stejný pisoár. (Sun)


Pozn.: 1 libra = přibližně 35 korun

Footballový boulevard – pátek 04.03.2016