Footballový boulevard – pátek 4.3.2016

Trenér Claudio Ranieri by mohl vést italskou reprezentaci, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – pátek 4.3.2016
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Budoucnost brankáře Joea Harta v Manchesteru City je nejistá, nový kouč Pepe Guardiola totiž chce do týmu přivést Manuela Neuera z Bayernu Mnichov. (Daily Mirror)

Chelsea vyslala své skauty sledovat v semifinále italského poháru záložníka Paula Pogbu z Juventusu Turín. (Daily Express)

Arsenal, Barcelona a Juventus Turín se přetahují o německého záložníka Ilkaye Gundogana z Dortmundu, hráč by ale rád zamířil do Manchesteru City. (Daily Mail)

Liverpool a Manchester United mají zájem o podpis smlouvy se záložníkem Sofianem Feghoulim, kterému v létě skončí smlouva ve Valencii. (Don Balon)

Pokud se Inter Milán nedostane do Ligy mistrů, prodá útočníka Maura Icardiho, což vzbuzuje zájem Manchesteru United a Chelsea. (Daily Star)

Sunderland po úspěšné zkoušce podepíše do konce sezony smlouvu s obráncem Emmanuelem Ebouém. (Sunderland Echo)

Galatasaray Istanbul popřel, že by od Tottenhamu obdržel nabídku na brankáře Fernanda Musleru. (twitter)

[break]
OSTATNÍ FÁMY

Ruský Zenit Petrohrad chce nahradit kouče Andrého Villase-Boase Manuelem Pellegrinim, jenž skončí v Manchesteru City. (Sun)

Trenér Leicesteru Cty Claudio Ranieri možná dostane po Euru 2016 nabídku vést italskou reprezentaci. (Daily Express)

Někteří ze starších hráčů Newcastlu očekávají, že trenér Steve McClaren v případě porážky s Bournemouthem dostane vyhazov. (Daily Mail)

Pět elitních klubů Premier League jednalo o odehrání zápasů Ligy mistrů v USA či v Asii. (Daily Telegraph)

Obránce Guillermo Varela chtěl v lednu odejít z Manchesteru United, ale trenér Louis van Gaal jej požádal o setrvání. (Metro)

[break]
…A JEDNA NAKONEC

Obránce Liverpoolu Jon Flanagan prohlásil, že musel podstoupit ostrý střet s bývalý spoluhráčem Raheemem Sterlingem z Manchesteru City, aby diváky zvedl ze sedaček. (Liverpool Echo)

Pozn.: 1 libra = přibližně 38 korun

Footballový boulevard – čtvrtek 3.3.2016