Footballový boulevard – neděle 28.06.2015

Manchester United chce vyměnit Di Maríu za Cavaniho, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – neděle 28.06.2015
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Manchester United je připraven pustit křídelníka Ángela Di Maríu do PSG – když za to výměnou dostane útočníka Edinsona Cavaniho. (Star on Sunday)


Další vysněnou posilou United je pravý obránce Seamus Coleman z Evertonu, jehož cena se odhaduje na 20 milionů liber. (Sun)

Red Devils se údajně domluvili se Southamptonem na přestupu záložníka Morgana Schneiderlina, za pětadvacetiletého Francouze by měli zaplatit asi 25 milionů liber. (Sunday Mirror)

Dalších 20 milionů liber prý tým Louise van Gaala pošle do Ajaxu – za brankáře Jaspera Cillessena. (Sunday Mirror)

Trenér Ronald Koeman už se s odchodem Schneiderlina ze Southamptonu absolutně smířil – a dokonce si za něj vyhlédl náhradu. Tou bude Jordy Clasie z Feynoordu nebo Idrissa Gueye z Lille. (Sunday Express)

Liverpool jedná o možném příchodu švédského obránce Ludwiga Augustinssona, který reprezentuje svou zemi na probíhajícím evropském šampionátu hráčů do 21 let. (Sunday Mirror)

Reds nadále usilují také o Asiera Illarramendiho, španělského středopolaře Realu Madrid. Údajně na něj podali oficiální nabídku ve výši 15 milionů liber. (Sunday People)

Real Madrid vzkázal Manchesteru United, že pokud chce Sergia Ramose, bude muset zaplatit minimálně 63 milionů liber. (Sunday People)

OSTATNÍ FÁMY

Záložník Adel Taarabt, který teprve před pár dny opustil QPR a upsal se Benfice, veřejně zkritizoval svůj bývalý tým i trenéra. Harry Redknapp prý „ztratil vášeň pro fotbal“ a „minimálně polovina hráčů byla v týmu jenom kvůli penězům.“ (Sun)


Asistent trenéra Manchesteru United Ryan Giggs pochválil čerstvou akvizici týmu Memphise Depaye. S ním se prý do United vrátí to, co od odchodů Davida Beckhama nebo Cristiana Ronalda tak moc chybělo – skvěle zahrávané přímé kopy. (Sunday Times)

... A JEDNA NAKONEC

Křídelník Alexis Sánchez z Arsenalu opět prokázal, že má úzký vztah k hudbě. Během plnění reprezentačních povinností na Copa America si odskočil a v karaoke zazpíval hit More Than This od britské kapely One Direction. (Metro)


Pozn.: 1 libra = přibližně 38 korun

Footballový boulevard - sobota 27.06.2015