Kabrňák Ings: nemocné holčičce plní sny
Anglický útočník Danny Ings rozdává radost nejen fanouškům Burnley, ale v poslední době také malé holčičce, která trpí vážnou nemocí. Rozhodl se jí pomoct vyplnit seznam přání, ve kterém je například jízda na slonovi.

Forvarda Burnley její osud natolik zaujal, že se rozhodl jí pomoct vyplnit veškerá přání. „Ze setkání jsem měl dobrý pocit. Snad se nám spolu podaří stihnout co nejvíc. Myslím, že většina přání je reálných. Chystáme se do ZOO, kde strávíme odpoledne. Nikdy jsem tam nebyl, takže se těším stejně jako ona,“ pousmál se Ings.
Autor devíti branek se pokusí zařídit například jízdu na slonovi nebo holčičce dopřeje možnost vyzkoušet si roli kovboje. „Myslím, že jsem našel novou nejlepší kamarádku. Dala mi pusu na tvář, to bylo moc hezké,“ dodal fotbalista, o němž se hovoří i v souvislosti s anglickou reprezentací.
Podpory ze strany Ingse si váží také rodina. „Celý víkend jsme od dcery neslyšeli nic jiného než „Danny Ings“. Vůbec jsme nečekali, že něco takového udělá. Chtěla se s ním jen setkat. Moc hráčů takové věci nedělá. Doufám, že mu s přáními také pomůžeme,“ uvedla maminka Sasha Procterová.
Komentáře (0)
Zatím nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první :)