Tohle byl zlomový bod sezóny, věří Sherwood

Po vydřené výhře 2:1 neskrýval své nadšení. Kouč Tim Sherwood věří tomu, že Aston Villa díky třem bodům z úterního duelu proti West Bromwichi konečně prolomila smůlu a teď už bude stoupat tabulkou vzhůru.

Tohle byl zlomový bod sezóny, věří Sherwood
Villans vstupovali do utkání s Albionem s vědomím, že na výhru čekají již 12 zápasů - naposledy se ze tří bodů radovali na začátku prosince proti Leicesteru. Na úvodní branku Gabriela Agbonlahora sice ještě odpověděl Saido Berahino, ale vytouženou výhru na stranu domácích strhl v nastaveném čase Christian Benteke.

„Věřím tomu, že jsme právě prožili zlomový bod sezóny. V některých zápasech jsme to byli my, kdo inkasoval v nastaveném čase, proto mě těší, že se tentokrát karta obrátila. Navíc jsme si podle mého názoru vítězství zasloužili,“ uvedl spokojený trenér Tim Sherwood, který se na lavičce Villans dočkal své první výhry.

„Každým zápasem jsme lepší a lepší. To mi dělá vůbec největší radost - Aston Villa je vynikající klub a pozici, na které se momentálně nachází, si ani v nejmenším nezaslouží,“ pokračoval dobře naladěný Sherwood. Toho totiž vyjma tří získaných bodů potěšila také předvedená hra.

„Když bojujete o záchranu, záleží jen na jediném: na výsledcích. My jsme však dnes dokázali mnohem více, než jen uhrát tři body. Dokázali jsme uhrát tři body a předvést velmi dobrý výkon. Tým se neustále zlepšuje,“ zakončil mladý trenér.

Premier League, 28. kolo:

Aston Villa – West Bromwich 2:1 (1:0)
Branky: Agbonlahor (22.), Benteke z pen. (90.) – Berahino (66.)