Footballový boulevard – sobota 16.08.2014

Liverpool chce koupit ještě jednoho útočníka světových kvalit, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – sobota 16.08.2014
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Trenér Brendan Rodgers slíbil, že do konce přestupového období ještě posílí Liverpool o jednoho světového útočníka. V této souvislosti se nejčastěji skloňují jména Radamela Falcaa a Edinsona Cavaniho. (Daily Mirror)


Tottenham se chystá podat nabídku na Mattiu Destra, třiadvacetiletého útočníka AS Řím a italské reprezentace. (Times)

PSG, Monako a Real Madrid jsou kluby, které se intenzivně zajímají o českého brankáře Petra Čecha z Chelsea. Ten podle posledních informací prohrál svůj boj s Thibautem Courtoisem a sezónu zahájí jako dvojka. (Daily Mail)

Real Madrid chce prodat záložníka Samira Khediru do Arsenalu a dokonce je ochoten akceptovat nižší cenu, než jakou si žádal ještě před několika týdny. (Metro)

Útočník Steven Fletcher ze Sunderlandu možná změní působiště, údajně jej totiž lanaří Hull, který chce Fletcherem zalepit díru po prodaném Shanu Longovi. (Sun)

Sportovní ředitel italského AS Řím odletěl do Londýna, kde by měl se zástupci Chelsea vyjednávat o možném přestupu obránce Mehdiho Benatia. (Daily Express)

Trenér Louis van Gaal z Manchesteru United už se definitivně vzdal naděje na příchod záložníka Artura Vidala, a tak nyní zaměřil svou pozornost na Fredyho Guarina z Interu Milán. (Daily Star)

Devatenáctiletý záložník Adrien Rabiot z PSG odmítl s francouzským klubem prodloužit smlouvu, což přiživilo spekulace o jeho možném přesunu do Arsenalu nebo Chelsea. (Daily Express)

Kouč Harry Redknapp chce záložní řadu QPR posílit o Lassanu Diarru, ale středopolař Lokomotivu Moskva by nejprve musel přistoupit na snížení svého platu. (Daily Mirror)

OSTATNÍ FÁMY


Za náhlým odchodem trenéra Tonyho Pulise z Crystalu Palace stálo mimo jiné i to, že se s vedením klubu nemohl domluvit na podmínkách své nové smlouvy. (Times)

Pulise by měl na lavičce Eagles nahradit Malky Mackay, který naposledy působil v Cardiffu. (Guardian)

Žhavým kandidátem na post kouče Palace je však také bývalý lodivod Tottenhamu - Tim Sherwood. (Daily Mail)

Podle Garyho Nevilla udělal trenér Louis van Gaal správné rozhodnutí, když jmenoval kapitánem Manchesteru United útočníka Wayna Rooneyho. Rooney je totiž podle Nevilla „rozeným vůdcem“. (Telegraph)

...A JEDNA NAKONEC


Obránce Bacary Sagna se krátce po svém přesunu do Manchesteru City omluvil svým novým spoluhráčům a zejména Pablu Zabaletovi za šarvátku, která mezi nimi vznikla v bezgólovém ligovém utkání před třemi a půl lety. (Daily Mail)

Pozn.: 1 libra = přibližně 35 korun

Footballový boulevard - pátek 15.08.2014