Footballový boulevard – neděle 10.08.2014

Manchester United nabízí 30 milionů liber za Mattse Hummelse, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – neděle 10.08.2014
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Manchester United je připraven nabídnout 30 milionů liber za obránce Mattse Hummelse z Borussie Dortmund. A pokud by s nabídkou neuspěl, obrátí svou pozornost na Daleyho Blinda z Ajaxu. (Star on Sunday)


Sám Blind přiznal, že nabídku od Manchesteru United by „mohl odmítnout jen velmi těžko“. (Evening Standard)

Podle jiného zdroje ale Blind preferuje spíše přestup do Španělska. (Manchester Evening News)

Brazilský záložník Lucas Leiva chce obnovit svou spolupráci s koučem Rafaelem Benítezem a přestoupit z Liverpoolu do Neapole. (Independent on Sunday)

Chelsea hodlá nabídnout 30 milionů liber za Mehdia Benatia, sedmadvacetiletého obránce AS Řím. (Daily Express)

Mexický útočník Javier Hernández by měl v nejbližších dnech opustit Manchester United a upsat se Juventusu. Opačným směrem pak díky tomu zamíří Artur Vidal. (Daily Express)

O Hernándeze ale neustále jeví zájem také Ronald Koeman - trenér Southamptonu, který musí během léta zkompletovat rozvrácený kádr. (Sunday Telegraph)

Obránce Kolo Touré nejspíš opustí Liverpool, jelikož se dohodl na podmínkách smlouvy s tureckým Trabzonsporem. (Metro)

Queens Park Rangers zvažují nabídku ve výši 7 milionů liber na záložníka Jonathana de Guzmána ze Swansea. (Daily Mirror)

OSTATNÍ FÁMY


Záložník Samir Nasri odmítá, že by svým přestupem do Manchesteru City v roce 2011 zradil Arsenal. Všechny fanoušky Gunners, kteří jej za zrádce považují, označil za hloupé. (Sun on Sunday)

Podle fotbalového experta Garyho Nevilla je největším favoritem na zisk letošního ligového titulu Chelsea. (Telegraph)

Obránce Leighton Baines z Evertonu s odstupem času prohlásil, že odmítnout loňský přestup do Manchesteru United bylo tím nejlepším možným rozhodnutím. (Daily Express)

...A JEDNA NAKONEC

Záložník Raheem Sterling byl ve svých 15 letech velmi blízko přestupu do Arsenalu - ale nakonec si vybral Liverpool. (Metro)


Pozn.: 1 libra = přibližně 35 korun

Footballový boulevard - sobota 09.08.2014