Footballový boulevard – sobota 28.06.2014

Arsenal chce koupit Artura Vidala z Juventusu, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – sobota 28.06.2014
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Záložník Adam Lallana už dokončil svůj přestup do Liverpoolu, v novém působišti podepsal pětiletou smlouvu s týdenním platem 100 000 liber. Na účet Southamptonu pak Reds pošlou avizovaných 25 milionů liber. (Sun)


Liverpool neprodá svého útočníka Luise Suáreze za méně, než 80 milionů liber. O uruguayského kanonýra se neustále zajímá Barcelona. (Independent)

Chelsea je připravena zaplatit celkem 67 milionů liber za záložníka Paula Pogbu z Juventusu a útočníka Pierreho Emericka Aubameyanga z Dortmundu. (Daily Star)

Čtyřiadvacetiletý nizozemský obránce Daryl Janmaat, který na probíhajícím MS podává solidní výkony, by mohl z Feynoordu zamířit do Manchesteru United. (Daily Mail)

Italský útočník Mario Balotelli by rád přestoupil do Arsenalu, je totiž velmi zklamaný tím, že v AC Milán se mu po neúspěšném MS nedostalo dostatečné podpory. (Daily Mirror)

Londýnské kluby Arsenal a Tottenham projevují zájem o Álvara Moratu, jednadvacetiletého útočníka Realu Madrid. (Daily Express)

Gunners mimoto usilují také o chilského záložníka Artura Vidala. Za středopolaře Juventusu jsou ochotni zaplatit 44 milionů liber. (Daily Star)

Další posily vyhlíží i Tottenham, ten se snaží získat obránce Bena Daviese ze Swansea a záložníka Estebana Cambiassa z Interu Milán. (Daily Mirror, Daily Express)

Liverpool je připraven nabídnout 25 milionů liber za srbského záložníka Lazara Markoviće z Benfiky. (Liverpool Echo)

Ekvádorský křídelník Jefferson Montero přiznal, že by se v létě rád stěhoval do Evropy. O hráče přitom už delší dobu usilují West Ham, Swansea nebo Arsenal. (Metro)

OSTATNÍ FÁMY

Brazilský útočník Neymar prohlásil, že jedním ze zlomových bodů v jeho fotbalové kariéře bylo, když na radu legendárního Pelého odmítl nabídku Chelsea a raději se až později upsal Barceloně. (Daily Mail)

...A JEDNA NAKONEC


Nejmenovaná nizozemská společnost slíbila všem reprezentantům, že je zadarmo vezme do vesmíru, pokud se jim podaří vyhrát mistrovství světa. (NL Times)

Pozn.: 1 libra = přibližně 34 korun

Footballový boulevard - pátek 27.06.2014