PSG bylo z našich třech možností nejhorší, říká Icardiho manželka a agentka v jednom Wanda Nara

Mauro Icardi, který se v Interu nepohodl s vedením, ačkoliv byl jedním z nejlepších hráčů v klubu, odešel na roční hostování s volitelnou opcí ve výši 70 milionů eur do Paris Saint-Germain. V tom má prsty i jeho manželka a agentka v jedné osobě, Wanda Nara (na obrázku). Vedení Interu si v minulosti na její jednání stěžovalo a jeden z jeho představitelů doslova prohlásil, že pokaždé, když něco vypustí z úst, tak je to katastrofa. Ostatně, vody rozvířila i po příchodu jejího manžela do Paříže.

PSG bylo z našich třech možností nejhorší, říká Icardiho manželka a agentka v jednom Wanda Nara

„K přestupu došlo tak pozdě jen proto, že to bylo takové moje eso v rukávu. O tom, kam bychom mohli jít jsem neřekla ani dětem. Oni chodí na školu v Itálii, takže budeme pendlovat mezi Paříží a Milánem. Abych byla upřímná, Paříž pro mě byla z třech reálných možností, kam mohl Mauro (Icardi) odejít tou nejhorší,“ prohlásila Wanda Nara v argentinské TV show Morfi Telefe a v podstatě tím přiznala, že zbylé dva kluby, které měly původně o Icardiho zájem, byly v Itálii.

S největší pravděpodobností se jednalo o Neapol a Inter Milán. Pokud ale odejde z Paříže do příštího léta některé z ofenzivních hvězd, jako jsou Neymar, Mbappé, nebo Cavani, je velmi velká šance, že Paříž uplatní opci ve výši 70 milionů eur na Icardiho, zejména pokud se mu příští sezóna vydaří. A proč vůbec musel odejít z Interu?

Všechno to začalo na podzim 2016, kdy už Icardi patřil mezi nejlepší hráče Interu Milán a vydal svou autobiografii s názvem Sempre Avanti (Navždy dopředu), ve které však ostře kritizoval skalní fanoušky Nerrazurri. Od té doby už šly jeho vztahy jak s fanoušky, tak s vedením z kopce, a letos v létě nebyl ani zahrnut do předsezónního tréninkového kempu s A-týmem. Tak možná s manželkou najdou více fotbalového štěstí v Paříži...