Icardiho italská anabáze se nachýlila ke konci, radovat se z jeho služeb mohou v Paříži

Jeden z velkých letních přestupových příběhů se konečně zdá být ukončen. Kmenový hráč Interu Milán si podle očekávání balí kufry a zamíří do Francie.

Icardiho italská anabáze se nachýlila ke konci, radovat se z jeho služeb mohou v Paříži

Argentinský reprezentant Mauro Icardi patřil dlouhé měsíce k nejlepším hráčům v týmu. Minulý rok bylo jeho jméno dokonce skloňováno i s takovým Realem Madrid, jenže on sám tehdy ještě upřednostnil setrvání v Interu… A udělal chybu.

Poté, co vznikly spory mezi ním a vedením (ztráta kapitánské pásky a následně žaloba klubu za diskriminaci), byl tento nadaný šestadvacetiletý útočník vyřazen z kádru a odchod byl tedy jedinou logickou možností.

Sky Sports Italia hovoří o tom, že Icardi míří na roční hostování do Paris Saint-Germain. Součástí této dohody bude také dodatek ohledně trvalého přestupu, jenž nás odkazuje na hodnotu v celkové výši 70 milionů eur.

Novinář Fabricio Romano již přišel s informací, že by Icardi měl ještě toto pondělí přistát v Paříži, kde se následně podrobí povinné zdravotní prohlídce. Oficiální oznámení přestupu pak bude už jen otázkou vteřin.