Šikanuje milánský Inter argentinského útočníka? Icardi chce vysoudit 1,5 milionů eur

Jeden by si býval řekl, proč milánský Inter během letního přestupového okna neprodal argentinského reprezentačního útočníka Maura Icardiho. Je očividné, že hráč s vedením neustále bojuje a pro obě strany by bylo vysvobozením, kdyby se rozešly. Nyní dokonce bývalý týmový kapitán klub žaluje o odškodné ve výši 1,5 milionů eur.

Šikanuje milánský Inter argentinského útočníka? Icardi chce vysoudit 1,5 milionů eur

Šestadvacetiletý útočník cítí křivdu. Již v průběhu minulé sezóny se na povrch dostávaly informace, že to mezi ním a tradičním italským klubem nefunguje. Zaměstnavatel jej dokonce v lednu zbavil kapitánské pásky a tlačil na něj, aby prodloužil stávající kontrakt. Ani to však v rozhodování Icardiho nezměnilo jeho odmítavý postoj.

Nejlepší hráč předminulého ročníku Serie A dokonce šest týdnů netrénoval s týmem a alibi hledal v problémech s kolenem. Klub naopak tvrdil, že jej nic netrápí. V létě se opět objevovali zájemci o jeho služby, nejblíže byl asi Juventus, ale vedení jej nakonec neuvolnilo, přestože nový kouč Antonio Conte připustil, že s ním příliš nepočítá. Skloňován byl i možný přestup do Manchesteru United, ale tam o něj příliš zájmu nejevili.

Nyní rodák z Rosaria žaluje svůj klub za diskriminaci a žádá odškodné ve výši 1,5 milionů eur. Podle jeho slov se jej klub snaží zbavit a udělat mu co nejvíce problémů, aby si našel nové adekvátní zázemí. Hráči se nelíbí, že nefiguroval v reklamních kampaních a nefotil se ani se spoluhráči v nových dresech. Proslýchá se, že i při trénincích se připravuje odděleně.