PSG tlačí na Barcelonu. Dokud Neymar neopustí brány stadionu, nelze řešit příchod Dybaly

Do konce přestupového okna nezbývá mnoho dní, proto chce PSG rozhodnout co nejdříve svou finální podobu útočné řady pro novou sezónu. Přestože se ještě před několika týdny počítalo s účastí brazilského reprezentanta Neymara, nyní se zdá, že francouzský šampion by rád už svou hvězdu prodal, aby mohl získat jiného kanonýra.

PSG tlačí na Barcelonu. Dokud Neymar neopustí brány stadionu, nelze řešit příchod Dybaly

Situace se zdá být neustále nepřehledná, ale jedno je jisté. Neymar by se rád vrátil do Španělska, ale zatím není jisté, zda to bude do Barcelony nebo Realu Madrid. Oba velkokluby o něj projevují zájem, ale zatím nevyslaly do Paříže adekvátní nabídku, která by vedení PSG přesvědčila.

Podle rozhlasové stanice RAC1 měl francouzský gigant zatlačit na Barcelonu, aby se už konečně vyjádřila. PSG požaduje 170 milionů eur a dalo katalánskému klubu jasný vzkaz, že jednat může do konce tohoto víkendu, jinak bere věc za uzavřenou. Ve hře je ještě Real Madrid, ale i zde jednání váznou.

Podle posledních zpráv Barcelona svolila k částce 140 milionů eur, což se však zdá PSG málo. PSG chce mít už jasno o tom, zda Neymar klub opustí, protože má spadeno na argentinského útočníka Paula Dybalu. Kmenový hráč Juventusu se trápí po příchodu Cristiana Ronalda do Juventusu. Zprávy z CalcioMercato hovoří o tom, že PSG začne jednat se Starou dámou, jen co dořeší Neymara. Dybala byl blízko přesunu do Tottenhamu, ale nakonec se tak nestalo.