Tři druholigové celky, jejichž obrana připomíná na startu soutěžních bojů cedník

Na čele druholigového peletonu se momentálně vyhřívají Pardubice s Jihlavou, čili týmy, které v úvodních pěti kolech obdržely nejméně branek (2), což znamená, že dává velkou dávku důležitosti právě defenzivní činnosti. Redakce eFotbal.cz se však nyní zaměří na celky z opačného spektra, které musí na obranné práci vzhledem k velkému počtu inkasovaných gólů zapracovat, jinak by mohly mít směrem k dalšímu vývoji sezony potíže.

FK Varnsdorf

10. místo, 16 inkasovaných branek

Jasně nejhorším týmem je co do počtu inkasových gólů Varnsdorf, jehož jednička Miroslav Saoel musel lovit míč ze sítě hned šestnáctkrát!

Nejvíce se však na onom výsledku podepsal málo vídaný debakl s Hradcem Králové (0:8).

Nejlichotivěji ovšem nepůsobí ani 8 branek ve zbývajících čtyřech utkáních a tým trenéra Davida Oulehly má bezpečně na čem pracovat.

Naposledy dovolil Vysočině Jihlava skórovat jen jednou a situace se může obracet. Zamkne to FK už v šestém kole na půdě Viktorie Žižkov?

V prvním kole MOL Cupu již premiérové čisté konto proti Velkým Hamrům přišlo, teď to ještě musí Finěk, Richter, Heppner, Rudzan a spol. zopakovat také v ligové soutěži...