Pogbův bratr: Real je stále ve hře, Paul chce jen zůstat narozdíl od Neymara profesionálem

S blížícím se koncem přestupového období rostou spekulace ohledně odchodu Paula Pogby z Manchesteru United do Realu Madrid. Stejné spekulace směrem k Realu Madrid se ovšem šíří i o jiné megahvězdě, a sice Neymarovi s Paris Saint-Germain. Ve španělské televizi El Chiringuito se objevil v překvapivě otevřeném rozhovoru bratr Paula Pogby Mathias.

Pogbův bratr: Real je stále ve hře, Paul chce jen zůstat narozdíl od Neymara profesionálem

„Můj bratr by se Realu hodil a myslím si že pro Florentina Péreze není nic nemožné. Nemyslím si, že můj bratr má hodnotu 200 milionů eur, ale dnešní přestupový trh je bláznivý. United za něj určitě budou požadovat hodně, ale ne 200 milionů, to je hloupost. Paul se nikdy nebude chovat jako Neymar, Paul je profesionál. Když začal mít Real zájem, Paul mlčel a Neymar udělal přesný opak. Není to dobré pro kabinu,“ prohlásil Mathias Pogba v rozhovoru pro televizi El Chiringuito.

Šestadvacetiletý Paul Pogba má za sebou třetí sezónu v Manchesteru United, kam přišel jako nejdražší hráč v historii v roce 2016 za 105 milionů eur z Juventusu Turín. Právě Neymar přestupový rekord o rok později překonal odchodem do Paris Saint-Germain za 222 milionů eur. V tuto chvíli by oba hráči měla vyjít každý přibližně na 160 milionů eur.

Bratr Paula Pogby Mathias je rovněž profesionálním fotbalistou. Osmadvacetiletý útočník, jenž v minulosti nastupoval mimo jiné za italskou Pescaru nebo nizozemskou Spartu Rotterdam, nyní obléká dres třetiligového španělského klubu Manchego. Mathias Pogba odehrál od roku 2013 pět zápasů za guinejskou fotbalovou reprezentaci. Mathias Pogba se totiž narozdíl od Paula narodil v Guineji a jejich rodina se přestěhovala do Francie v Mathiasovo útlém dětství.