Neymar s Hazardem? To zavání triumfem v Lize mistrů, říká Hagi

Co napravovat má po loňské zpackané sezoně Real Madrid. Na San Bernabéu proto podřídili vše úspěchu v nadcházejícím ročníku. Na lavičku se vrátil Zinedine Zidane a klub investoval obří finanční prostředky do posil. Stále však nemá dost a řeší ještě jeden obří transfer. Mluví se o Paulu Pogbovi, ale ve hře je i hvězdný Neymar. S ním v sestavě by se bílý balet mohl vrátit na trůn Ligy mistrů, který po třech letech přenechal Liverpoolu. Alespoň tak to vidí Gheorghe Hagi.

Neymar s Hazardem? To zavání triumfem v Lize mistrů, říká Hagi

Brazilský kanonýr má po dvou letech v Paris Saint-Germain zaječí úmysly. Rozhněval si fanoušky, spoluhráče i vedení klubu. Otevřeně koketuje s Barcelonou, ale najdou se i další zájemci včetně Los Blancos.

Podle sportovního ředitele PSG Leonarda, je možný Neymarův odchod relativně blízko. Přitom do hlavního města Francie přišel teprve před dvěma lety za rekordních 222 milionů eur. Nyní by se ale mohl znovu stěhovat.

V Madridu už získali mimo jiné Edena Hazarda z Cheslea a právě s ním by si podle Hagiho, který za Real hrával v letech 1990 - 92, brazilský šutér náramně rozuměl.

„S Neymarem by vyhrávali mnohem snáz. Bez pochyb. Spolu s Hazardem by byli neskutečně silní a klidně by mohli znovu vyhrát Ligu mistrů. Zidane by to pak akorát musel dobře poskládat, ale to jsou pro trenéra vždy příjemné starosti. Nejdůležitější by bylo správně je namotivovat,“ řekl Hagi.

I on si totiž všiml, že Neymar střídal v PSG světlé chvilky s těmi horšími.