Procházka: Byl to slabý výkon celého týmu. Něco je špatně, když se ani doma nedostáváme do šancí

Svůj návrat do sestavy si slovenský záložník Roman Procházka představoval určitě jinak. Plzeň se trápí a vyhořela také proti Slovácku. Před vlastními fanoušky nedokázali Viktoriáni moravského soupeře přehrát a po zásluze padli rozdílem dvou branek. Po závěrečném hvizdu byla na hráčích západočeského klubu vidět, že v kabině nepanuje dobrá atmosféra.

Procházka: Byl to slabý výkon celého týmu. Něco je špatně, když se ani doma nedostáváme do šancí

Plzeň se výsledkově trápí a nedokáže se střelecky prosadit. Varování přišlo již v minulé sezóně, ale tehdy ještě bylo štěstí na jejich straně. Nyní však důležité branky nedává a projevuje se to i výsledkově. Aktuálně navíc hrozí, že se v Plzni nebude na podzim hrát Evropská liga.

„Byl to slabý výkon celého týmu, všech hráčů, co jsme tam byli. Chyběla tam bojovnost, nasazení, lehkost… Hrozně moc tam toho nebylo,“ připustil Procházka další herní krach Plzně, který nakonec jeho tým stál tři důležité body. „Po poločase jsme to chtěli zjednodušit, hrát za obranu dlouhé přihrávky, centry do vápna. Měli jsme náznaky, ale je to strašně málo. Hrajeme doma a skoro vůbec se nedostáváme do šancí,“ poukázal na hlavní problém, který Viktoriány aktuálně trápí.

Procházka se vrátil do soutěžního zápasu po dlouhých třech měsících a nedokázal zvrátit nepříznivou statistiku Plzně, která již čtyři zápasy v řadě neskórovala. „Jsem rád, že jsem nastoupil. Nebylo to po takové době jednoduché, ale o to teď nejde. Každý se nyní musí nad sebou zamyslet a podat o dost lepší výkony. Musíme makat. Do šancí se ani moc nedostáváme, to je to nejhorší. Musíme na tom zapracovat a co nejrychleji se z toho dostat,“ dodal slovenský legionář.