Dukla slaví další výhru, ve Varnsdorfu se strhla přestřelka

Dukla po sestupu a nepovedeném prvním kole FNL potvrzuje roli favorita soutěže a připsala si v pražském derby další tři body, šestigólová přestřelka se strhla ve Varnsdorfu, který přivítal Chrudim.

Dukla doma ve třetím kole FNL přivítala pražský tým Viktoria Žižkov a do vedení ji už ve 21. minutě poslal Gonzalez. Druhou a poslední branku poté z penalty vstřelil Daniel Tetour, loni prvoligový tým má tak na svém kontě po třech kolech šest bodů a nachází se na třetím místě.

Varnsdorf doma vedl nad Chrudimí 1:0, hosté však okolo poločasu utkání otočili. Další obrat však měli na svědomí domácí, kteří si vrátili vedení nad svou stranu a skóre bylo 3:2. Chrudim však brzy srovnala a týmy se rozešly za stavu 3:3, Varnsdorf má na svém kontě tři body za tři remízy, Chrudim kromě této jedné remízy porazila Vítkovice a prohrála s brněnskou Líšní a má tak o bod více.

Fortuna národní liga, 3. kolo:

Dukla Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
Branky: 21. Gonzalez, 74. Tetour (pen.)

Varnsdorf - Chrudim 3:3 (1:1)
Branky: 22. a 68. Rudnytskyy, 56. Breda - 42. Kesner (pen.), 49. Dostálek, 82. Froněk
Červená karta: 72. Kubista (Varnsdorf)